Benefity dla pracowników Phoenix Contact Wielkopolska

Pracownicy Phoenix Contact Wielkopolska

Benefity dla naszych pracowników

Zobacz co możemy Ci zaoferować.

Wartości wyznaczają nasze standardy działania i są źródłem wielu naszych aktywności. Jako innowacyjne przedsiębiorstwo młodym ludziom proponujemy naukę w ramach najnowocześniejszych rozwiązań. 

Nasza firma ściśle współpracuje z uczelniami wyższymi i umożliwia studentom jednoczesne studiowanie w trybie dziennym oraz zdobywanie doświadczenia zawodowego. Dzięki inwestycjom w edukację wspieramy młodych ludzi i rozwijamy ich kreatywność oraz myślenie innowacyjne.

Grupowe ubezpieczenie na życie

Oferujemy naszym pracownikom i członkom ich rodzin kompleksowe ubezpieczenie na życie na wynegocjowanych, atrakcyjnych warunkach w PZU.

W przypadku woli ubezpieczenia się indywidualnie przez pracownika – poza firmą, wysokość świadczeń za równowartość wpłacanej w PxCW składki byłaby nawet o ponad połowę mniejsza!

Powrót do góry

Pracownicza kasa zapomogowo-pożyczkowa

Jedną z form wsparcia w naszej firmie jest Kasa zapomogowo-pożyczkowa, dzięki której pracownicy mają możliwość wzięcia kredytu na atrakcyjnych warunkach.

Powrót do góry

Dodatkowe dni opieki nad dzieckiem dla mam

Chcąc wyjść naprzeciw ich potrzebom, dajemy mamom możliwość skorzystania z dodatkowych dni opieki nad dziećmi. Są to dni objęte wynagrodzeniem, które pracownicy wykorzystują na zasadzie urlopu. W zależności od wieku dziecka można wykorzystać od 1 do 4 dodatkowych dni wolnych. Dodatkowe dni opieki przysługują na dziecko, a nie na mamę, więc jeśli pracownicy mają więcej niż jedno dziecko, mają do dyspozycji odpowiednio większą ilość dni.

Powrót do góry

Opieka medyczna

W trosce o zdrowie naszych pracowników wprowadziliśmy benefit opieki medycznej. Ubezpieczenie zdrowotne w PxCW to jeden z najwyższych pakietów na rynku - ponad 50 specjalności lekarskich bez skierowania, ponad 500 rodzajów badań oraz diagnostyka obrazowa oraz fizjoterapia.

Dzięki opiece medycznej nasi pracownicy mogą w szybkim terminie dostać się do dowolnie wybranego lekarza bez skierowania. Ubezpieczeniem mogą zostać objęci także członkowie rodziny pracownika. Pracownicy umawiając się do lekarza przez infolinię TU Zdrowie, za wizytę nie poniosą żadnych kosztów! Jeżeli pracownik chce umówić wizytę samodzielnie u dowolnego specjalisty, wówczas koszt będzie zwrócony do wysokości kwoty wskazanej w katalogu świadczeń na podstawie faktury lub rachunku.

Powrót do góry

Wczasy pod gruszą

Pracownicy PxCW po swoim 2 tygodniowym urlopie otrzymują wakacyjną premię.

Powrót do góry

Nagroda roczna

Na przełomie lutego i marca na podstawie rozliczonych celów wypłacana jest wszystkim pracownikom nagroda roczna.

Powrót do góry

Dofinansowanie do studiów i języków obcych

W ramach rozwoju zawodowego istnieje możliwość dofinansowania studiów oraz nauki języka obcego.

Powrót do góry

Imprezy dla dzieci

W PxCW 2 razy w roku proponujemy dzieciom naszych pracowników udział w zorganizowanych specjalnie dla nich:

Dzień Dziecka – organizowany zwykle w pierwszą sobotę czerwca, gdzie dzieci mają okazję uczestniczyć w wielu zabawach podczas festynu i poczęstunku, organizowanych na terenie naszej firmy.

Mikołajki – organizowane zwykle w pierwszą lub drugą sobotę grudnia, gdzie dzieci otrzymują paczki słodyczy oraz talony na zakup zabawek, przyborów szkolnych czy ubrań.

Powrót do góry

Bony i paczki na święta

W okresie świąt Bożego Narodzenia oferujemy Pracownikom bony świąteczne o różnym poziomie wartości, zależnym od wysokości przychodów na członka rodziny. Wysokość tego świadczenia kształtuje się na poziomie kilkuset złotych.

Powrót do góry

Karta Multisport

Z racji na wysoki wkład pracodawcy – koszt kart dla pracowników PxCW jest nieporównywalnie niższy niż większość karnetów na siłownię, basen czy dowolne zajęcia sportowe. Za kartę o wartości 179 zł pracownik płaci od 45 do 65 zł, zależnie od poziomu dochodów w rodzinie. A do tego można korzystać z różnych form aktywnego wypoczynku!

Większość obiektów sportowych w Polsce jest już w tym programie!

 

Powrót do góry

Dofinansujemy Twój dojazd

W Phoenix Contact Wielkopolska pracuje coraz więcej osób, które nie mieszkają w Nowy Tomyślu. Wiemy, że koszty dojazdu do pracy w takim przypadku stanowią istotny element wydatków w ramach domowego budżetu.

Chcąc ułatwić pracownikom dotarcie do pracy, zdecydowaliśmy się na dofinansowanie dojazdu dla osób mieszkających w odległości powyżej 30km od firmy.

Powrót do góry

Kolonie i zimowiska dla dzieci

Phoenix Contact Wielkopolska organizuje kolonie letnie i zimowe dla dzieci pracowników PxCW z bardzo atrakcyjnymi kwotami dofinansowania z ZFŚS! Kolonie przygotowywane są w podziale na grupy wiekowe: programy zaspakajające potrzeby dzieci starszych oraz specjalne dostosowane pobyty dla dzieci młodszych.

Wartość kolonii nad morzem kupionej na rynku zewnętrznym to – zależnie od liczby dni – między 1400 a 1800 zł. Za nasze kolonie, dzięki dużemu dofinansowaniu, rodzice płacą zależnie od poziomu przychodów między 450 a 800 zł!

Powrót do góry

PHOENIX CONTACT Wielkopolska Sp. z o.o.

061/ 44 35 500

ul. Celna 5
64-300 Nowy Tomyśl