Światłowodowa skrzynka rozdzielcza - FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM2 GY - 1418816

Skrzynka rozdzielcza 19", szara, 24x LC dupleks OM2

Skrzynka rozdzielcza 19", szara, 1U, kompletnie gotowa do rozdzielania sygnału, do 24x LC dupleks OM2

Cena:

Przegląd

Dane techniczne

Akcesoria

Do pobrania

Opis produktu

Skrzynka światłowodowa 19" serii FDX 20, 1U, z wysuwaną szufladą, do 24x LC duplex OM2, szara, kompletna i gotowa do podłączenia (zamontowane elementy: 24 złączki ceramiczne, 48 pigtaili, 4 kasety, 8 grzebieni, 1 pokrywa kasety i 48 termokurczliwych osłonek spawów).
4 wejścia przewodów (z tyłu) z 4 przepustami kablowymi M20, protokół pomiarowy i zestaw mocujący 19".

Zalety

  • wysuwana szuflada z szybką blokadą
  • szufladę można łatwo wyjąć
  • poszczególne elementy wysokiej jakości
  • Pełna kontrola z protokołem pomiarów
  • w pełni gotowe do rozdzielania sygnału
  • 4 wejścia kablowe z 4 przepustami kablowymi
  • z zestawem do mocowania elementów 19"
  • z zabezpieczeniem rozdziału z tworzywa termokurczliwego
  • łatwy montaż
Logo

Dane handlowe

Klucz zamówienia 1418816
Jednostka opakowania 1 pcs
Sales key ABNAIB -
Strona katalogu Strona 382 (C_2_2019)
GTIN 4055626151700
Waga jednej sztuki (bez opakowania) 4 221,000 GRM
Numer taryfy celnej 85389099
Kraj pochodzenia DE (Niemcy)

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
Budynek nr 3/A
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Listwy kontrolno-pomiarowe PxC-SKA

Do stosowania w obwodach rozliczeniowych układów pomiaru energii oraz do pomiaru prądów i napięć na potrzeby własne.

Zobacz ofertę listew PxC-SKA
Zobacz ofertę listew PxC-SKA
  • Utwórz PDF
  • Polecane
  • Feedback

W naszej witrynie stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce Prywatności.

Zamknij