Powrót do przegladu

Wymagania systemowe i programowe

Specyfikacja wymagań:


Przeglądarka

Moduły e-learningowe są zoptymalizowane dla przeglądarki Mozilla Firefox (w wersji 3 lub wyższej) oraz Microsoft Internet Explorer (w wersji 7 lub wyższej). W przypadku innych przeglądarek, np. Google Chrome czy Safari, może dojść do nieprawidłowego wyświetlania lub pogorszenia działania.

Flash Player

Do odtwarzania modułów e-learningowych w przeglądarce Firefox konieczny jest program Adobe Flash Player (w wersji 8 lub wyższej). Aby zainstalować lub zaktualizować program Flash Player, kliknij link „Adobe Flash Player“. Znajdzisz go w sekcji serwisowej. Postępuj zgodnie z poleceniami ze strony Adobe i potwierdź ewentualne pytania potwierdzające wyświetlane przez Twoją przeglądarkę internetową. W programie Internet Explorer program Flash Player jest potrzebny tylko w niektórych modułach.

Blokada wyskakujących okienek, obsługa JavaScript

Po kliknięciu modułu e-learningowego nic się nie dzieje? Może to być spowodowane aktywną blokadą wyskakujących okienek lub wyłączeniem obsługi języka Java. Sprawdź ustawienia swojej przeglądarki. Możesz tam włączyć obsługę języka Java i zmienić ustawienia funkcji blokowania wyskakujących okienek. Dodaj domenę <phoenixcontact.pl> do listy wyjątków blokowania wyskakujących okienek.

Rozdzielczość

Moduły są zoptymalizowane do rozdzielczości 1024 x 768 pikseli. W przypadku mniejszej rozdzielczości moduł nie jest wyświetlany w całości, co widać po pasku przewijania po prawej stronie ekranu. W takim wypadku należy zwiększyć rozdzielczość i ponownie uruchomić moduł.

Dźwięk i teksty lektora

We wszystkich modułach zastosowano teksty lektora i muzykę w tle. Są one niezbędne do prawidłowego przebiegu modułów! Sprawdź, czy pliki te nie są zablokowane przez zapory sieciowe Twojej firmy. Jeśli na Twoim komputerze nie będzie działało odtwarzanie dźwięków, zwróć się do swojego administratora.


Powrót do przegladu
Pomoc techniczna
  • Wymagania systemowe i programowe

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410