Zdalne sterowanie i zdalne serwisowanie

Zdalne sterowanie i zdalne serwisowanie

Przemysłowa komunikacja zdalna

Zdalny dostęp do maszyn i systemów z dowolnego miejsca na świecie.

Powrót do Rozwiązania

Kategoria

 • mGuard Secure Cloud
  mGuard Secure Cloud public

  mGuard Secure Cloud umożliwia szybkie i efektywne wykonywanie przeglądów i prac serwisowych.

 • Zdalne sterowanie
  Zdalne sterowanie

  Bezpieczne i ciągłe przesyłanie danych procesowych do sterowni umożliwia monitorowanie, regulację i sterowanie nawet oddalonych podstacji i stacji zewnętrznych.

 • Zdalne serwisowanie
  Zdalne serwisowanie

  Phoenix Contact oferuje produkty wyposażone w najnowocześniejsze mechanizmy bezpieczeństwa, takie jak VPN, szyfrowanie IPsec czy zintegrowana zapora sieciowa.

 • Alarmowanie
  Alarmowanie

  Proaktywne i precyzyjne wczesne ostrzeganie za pomocą wiadomości SMS lub e-mail pozwala na szybkie usuwanie błędów i minimalizację przestojów produkcji.

 • Budowa sieci
  Budowa sieci

  Technologie światłowodowe, WLAN i Bluetooth umożliwiają łatwe i odporne na zakłócenia połączenie różnych części urządzeń, stacji zewnętrznych i podstacji.

 • Serwis i wsparcie techniczne
  Serwis i wsparcie techniczne

  Phoenix Contact oferuje indywidualnie dopasowywane usługi we wszystkich kwestiach związanych z automatyką przemysłową, od aplikacji i systemów, po cyberbezpieczeństwo i zabezpieczenia.

Bezpieczne podłączenie rozproszonych stacji do sterowni może być realizowane na wiele różnych sposobów poprzez komunikację zdalną. Umożliwia to dostęp i ciągłe monitorowanie danych procesowych z centralnego miejsca.

Zdalne serwisowanie to czasowy dostęp do systemu lub maszyny. W przeciwieństwie do tego podczas zdalnego sterowania wymagane jest przede wszystkim stałe połączenie z oddaloną stacją. Różne systemy alarmowe zapewniają wczesne powiadamianie o różnych stanach i umożliwiają niezawodną dyspozycyjność systemu.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410