Automatyka budynkowa

Building Intelligence – cyfryzacja automatyki budynkowej

Building Intelligence

Shaping digital change together.

Powrót do Rozwiązania

Kategoria

  • Projektowanie budynku
    Projektowanie budynku

    Cyfrowy potencjał automatyki budynkowej dla inteligentnych i ekonomicznych budynków.

  • Integracja systemów
    Integracja systemów

    Jeden system do wszystkich zastosowań: możliwość rozszerzania i aktualizacji zgodnie z regułami IT.

Chcesz zapewnić ekonomiczną i efektywną eksploatację budynku, a jednocześnie sięgnąć po nowe możliwości komfortu?

Dostosuj swój budynek elastycznie do potrzeb użytkowników, zapewniając zarazem jego ekonomiczną i niezawodną eksploatację. Dzięki nowoczesnej infrastrukturze i wyposażeniu zorientowanemu na potrzeby użytkowników zapewnisz większy komfort użytkowania, zwiększysz produktywność pracowników i umożliwisz swobodę tworzenia indywidualnych, inteligentnych funkcji. Wykorzystaj potencjał cyfrowej transformacji w eksploatacji budynków.

Czy stosujesz już skoordynowane sterowanie klimatyzacją, oświetleniem i instalacją elektryczną?

W ten sposób zwiększyć komfort w pomieszczeniach, zapewniając zarazem wysoką energooszczędność. Jak to możliwe? Ciepło odprowadzane przez klimatyzację może być wykorzystywane do ogrzewania. Poprzez wykorzystanie odprowadzanego ciepła można zmniejszyć rachunki za energię.

Inteligentne sterowanie automatyką pomieszczeń w zależności od aktualnych warunków  

Inteligentne sterowanie automatyką pomieszczeń w zależności od aktualnych warunków

Jakość powietrza w budynku jest zła, co zmniejsza produktywność ludzi. Znasz to również?

Każdy człowiek ma inne poczucie komfortu, jeśli chodzi o otoczenie. Oświetlenie, temperatura, a także poziom hałasu mają duży wpływ na naszą produktywność i kreatywność.
W inteligentnych budynkach szczególną uwagę zwraca się na możliwość sterowania oświetleniem, wentylacją i roletami w zależności od aktualnych warunków oraz indywidualne reagowanie na potrzeby użytkowników.

Cyfryzacja, a nie tylko automatyzacja budynków

Building Intelligence: cyfryzacja automatyki budynkowej  

Building Intelligence: cyfryzacja automatyki budynkowej

„Nasza przestrzeń do pracy i życia ma coraz większe znaczenie. Budynki muszą przyczyniać się długofalowo do sukcesu przedsiębiorstwa, a nie być postrzegane jako kosztowne inwestycje. Nowoczesne budynki dostosowują się do swoich użytkowników i umożliwiają ekonomiczną eksploatację. Ponadto inteligentne budynki mogą przyczyniać się w znaczący sposób do redukcji emisji CO². Musimy zmienić sposób myślenia o budynkach dla naszego społeczeństwa i naszej gospodarki!“

Bernhard Tillmanns, Global Industry Manager

Twórz wspólnie z nami inteligentne budynki

Zarówno do nowych obiektów, jak i efektywnej integracji z istniejącymi systemami: nasz oparty na technologii IoT system zarządzania budynkiem Emalytics umożliwia cyfryzację budynku i zapewnia wymierne korzyści dzięki efektywnemu projektowaniu oraz jednemu systemowi do wszystkich aplikacji.

Emalytics – system zarządzania budynkiem oparty na IoT do inteligentnych zastosowań

Możesz liczyć na nasze wsparcie w każdym aspekcie przez wszystkie fazy życia budynku

Od projektu i integracji z systemami po szeroki asortyment obejmujący ponad 60 000 produktów do inteligentnego budynku – do oddania do użytku i w trakcie eksploatacji wspólnie z nami zrealizujesz swoje osobiste wyzwania w całym cyklu życia budynku.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410

Serwis

Building IoT w praktyce

Rozwiązania do ekonomicznego zarządzania budynkiem

Referencje automatyka budynkowa

Dowiedz się, w jaki sposób pomagamy naszym klientom w projektowaniu inteligentnych budynków.

Referencje automatyka budynkowa
Dowiedz się więcej
Referrer: https://www.phoenixcontact.com/online/portal/pl/pxc/content_pages/!ut/p/z1/zZVLc5swFIV_SxcsQeIlIDviNLjU7pCksY02DJIFJuUhgwihv76y3VUmwbsMWl1J92i-cxdHAIMdwHX6WuSpKJo6LeU-xihZ_twYd869rQfItOEPM3JQsAlhYBpgA-JbEMe_xwrmYDvVDUMd4OnHLnr4yfLhNX0s9U5iBDrUl5a-DhbIgA_mren79n2oezbYvhZsAM9101bS3BPAAG8X6-Th-fuj1FJeg_jYJkXdibRMRdMmvG32_R8xnjo5LfYg9iwzI8zwVGa5mWpZuqES6jKVGFSn-wwhaFlgCa-xOF_GMg0S2TMBsY25gOgzAVnBuYDMZSJ3XzeR8FrWyGQsXo5H7ANMm1qwNwF2vOSlAgdGFFilRa3Arin7U5J2suwJTQXLm3ZMeJozecRKRkVb0P-45Tl0L8BUyHvPYhRZZqpCBF3VYshTietBNbMJQ6ljM4kuMxNPoZ5T99wwEatPvEyiVRLtFtHq5LwglTbQSoMaf6Pa2V4tLtQn335NTDcHuGUZa1mr9a38KA5C8O5GgdL_MGhj04ueMKmtFPiR5tB0cmDvWgGv6rFQ4_Dlb3bIq-jXpawWsWvaH-4xQY_uWtix_-0fmCnh1g!!/dz/d5/L2dBISEvZ0FBIS9nQSEh/?cpn=qr_instalator_produkty