Usługi związane z bezpieczeństwem maszyn i systemów

Usługi w zakresie bezpieczeństwa maszyn i systemów

Rozwiązanie z zakresu bezpieczeństwa

Kompetentna pomoc w każdej fazie cyklu życia bezpieczeństwa maszyny.

Powrót do Serwis i wsparcie techniczne

Kategoria

 • Producenci maszyn
  Producenci maszyn

  Producenci maszyn muszą przestrzegać wymogów określonych w dyrektywie maszynowej, zwłaszcza w zakresie bezpieczeństwa i niezawodności sterowników. Skorzystaj z naszej pomocy!

 • Integratorzy systemów
  Integratorzy systemów

  Integratorzy systemów zajmują się specyfikacją funkcji bezpieczeństwa oraz wynikającymi z niej procesami.

 • Użytkownicy maszyn
  Użytkownicy maszyn

  Jeśli jesteś użytkownikiem maszyny, spoczywa na Tobie odpowiedzialność za przestrzeganie wymogów rozporządzenia w sprawie bezpieczeństwa eksploatacyjnego.

 • Technologia procesu i produkcji
  Technologia procesu i produkcji

  Oferujemy wsparcie poprzez indywidualne usługi związane z bezpieczną eksploatacją w urządzeniach technologicznych.

 • Wsparcie produktowe
  Wsparcie produktowe

  Zapewniamy konkretne wsparcie w przypadku pytań dotyczących oferty urządzeń i oprogramowania bezpieczeństwa firmy Phoenix Contact.

Nasze usługi w zakresie bezpieczeństwa: kompleksowe wsparcie we wszystkich kwestiach bezpieczeństwa związanych z maszyną. Oferujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb użytkowników maszyn, producentów elementów i kompletnych maszyn, sprzedawców i importerów maszyn oraz integratorów systemów technicznych.

Zalety

 • Oszczędzaj swój cenny czas i w kwestiach związanych z bezpieczeństwem zdaj się na specjalistów Phoenix Contact
 • Najwyższe bezpieczeństwo prawne dzięki wiedzy i doświadczeniu specjalistów w zakresie bezpieczeństwa posiadających certyfikat TÜV
 • Optymalne rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa dzięki kompleksowej wiedzy na temat technologii i produktów
 • Dopracowane zarządzanie procesem dzięki konsekwentnemu uwzględnianiu wszystkich wymagań
 • Skuteczne zarządzanie projektem z dostosowanymi optymalnie do siebie etapami procesu
 • Zabezpieczenie zgodne z przepisami dzięki kompleksowej dokumentacji

Opieka eksperta od pierwszej minuty

Nasze know-how gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Specjaliści z zakresu bezpieczeństwa z firmy Phoenix Contact zapewniają wsparcie w planowaniu, produkcji, użytkowaniu i modyfikowaniu maszyn w zgodzie z wymogami prawa. Fachowa wiedza naszych pracowników posiadających certyfikat TÜV zapewnia bezpieczeństwo prawne w zakresie bezpieczeństwa maszyn. Oferujemy wsparcie niezwiązane z konkretnym producentem.

Nasze działania opierają się na cyklu życia bezpieczeństwa maszyn zgodnie z EN ISO 13849 i EN 62061, a w zakresie procesu zgodnie z EN 61511. Zapewniamy wsparcie przy realizacji wymogów bezpieczeństwa w sposób kompleksowy, możliwy do zaplanowania i udokumentowania.

Dzięki temu osoby odpowiedzialne za proces i kwestie bezpieczeństwa maszyn i są w stanie wykluczyć wszystkie możliwe niebezpieczne błędy, pracując w sposób zgodny z wymogami norm.

Wsparcie w cyklu życia bezpieczeństwa

Cykl życia bezpieczeństwa maszyn  

Cykl życia bezpieczeństwa maszyn

Użytkownicy maszyn
Oferujemy pomoc w zakresie obowiązków wynikających z obowiązującego w Niemczech rozporządzenia o bezpieczeństwie eksploatacyjnym, sporządzenia oceny zagrożeń oraz udostępnienia bezpiecznych narzędzi i urządzeń roboczych. Użytkownicy wprowadzający modyfikacje w swojej maszynie mogą przejąć rolę producenta maszyny.

Producenci maszyn
Zapewniamy wsparcie w zakresie obowiązków wynikających z obowiązującej w Europie dyrektywy maszynowej, niskonapięciowej i dyrektywy EMC oraz deklaracji zgodności CE. Cały proces planujemy na podstawie cyklu życia bezpieczeństwa maszyn, od fazy 0 do fazy 7.

Integratorzy systemów
Oferujemy wsparcie w zakresie wymagań wynikających z normy EN ISO 13849 i EN 62061, europejskiej dyrektywy EMC i dyrektywy niskonapięciowej oraz w zakresie obsługi programu SISTEMA. Cały proces planujemy na podstawie cyklu życia bezpieczeństwa maszyn, od fazy 2 do fazy 7.

Safety-Hotline

+49 5281/946 2777

Dringenauer Straße 30
31812 Bad Pyrmont, Germany