xplore New Automation Award

Szukamy kreatywnych pomysłów

Szukamy kreatywnych pomysłów

Automatyzacja na celniku: zespoły uczestników realizują innowacyjne i ciekawe rozwiązania.

Chcesz w przyszłości współtworzyć automatyzację? Zatem weź udział w xplore New Automation Award.

xplore New Automation Award to międzynarodowy konkurs technologiczny i edukacyjny organizowany przez Phoenix Contact, skierowany do pasjonatów techniki różnych klas wiekowych i poziomów edukacji. Zespoły uczniów, studentów, praktykantów i młodych pracowników mierzą się kreatywnie z wyzwaniami techniki automatyzacji, tworząc innowacyjne rozwiązania w różnych dziedzinach.

Zalety

  • Zapewnij sobie przewagę zawodową poprzez zdobytą wiedzę i doświadczenie techniczne
  • Nawiązuj kontakty z krajowymi i międzynarodowymi firmami, uniwersytetami i wyższymi szkołami zawodowymi
  • Zdobądź cenne nagrody techniczne

Zwycięzcy w każdej kategorii

W ramach xplore New Automation Award przyznajemy zespołom z całego świata produkty o wartości 3000 euro w przypadku projektów indywidualnych oraz 4000 euro w przypadku projektów wspólnych.

  • Konkurs jest przeprowadzany w pięć kategoriach: Smart Factory, Environment, Urban Infrastructure, Recreation, Infinity.
  • W każdej kategorii są wyłaniani zwycięzcy.
  • Najlepsze zespoły z każdej kategorii są zapraszane do Bad Pyrmont w celu prezentacji projektu.

Niezależne jury składające się ze znanych przedstawicieli świata przemysłu, nauki i mediów wyłania zwycięzców xplore New Automation Award, którzy prezentują swój projekt na największych na świecie targach Hannover Messe.

 

Funkcję przewodniczącego jury pełni Roland Bent, członek zarządu firmy Phoenix Contact odpowiedzialny za marketing i rozwój. Patronat nad konkursem sprawuje niemieckie Ministerstwo Nauki i Gospodarki.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie i chcesz dowiedzieć się więcej na temat xplore New Automation Award, kliknij poniższy link, aby przejść na międzynarodową stronę internetową konkursu.

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410