Studia dualne

Studia dualne

Studia dualne

Połącz studiowanie Mechaniki u Budowy Maszyn lub Automatyki i Robotyki z praktyką zawodową w Phoenix Contact Wielkopolska!

Wspólnie z Politechniką Poznańską w październiku 2013 roku rozpoczęliśmy nowatorski w skali całego kraju projekt edukacyjny zwany Studiami Dualnymi!

Studenci kierunków Automatyka i Robotyka oraz Mechanika i Budowa Maszyn na Politechnice Poznańskiej mają możliwość połączyć wiedzę teoretyczną z praktyczną nauką zawodu w Phoenix Contact Wielkopolska.

W trakcie trwania studiów dualnych studenci mogą zdobyć praktyczne umiejętności i poznawać najnowocześniejsze technologie stosowane w branży elektrotechnicznej pod okiem naszych specjalistów.

Od drugiego roku studiów studenci spędzają w naszym przedsiębiorstwie jeden dzień w tygodniu, a od trzeciego roku studiów – dwa/trzy dni.

Zwieńczeniem każdego roku nauki są dwumiesięczne letnie praktyki, podczas których studenci realizują różne zadania i samodzielne projekty. 

Zarówno za okres praktyk letnich, jak i podczas roku akademickiego studenci za swoją pracę otrzymują wynagrodzenie. Ponadto w trakcie roku akademickiego uczestniczą w kursach językowych organizowanych na terenie firmy.

Studencie!

  • Jeśli interesuje Cię inżynieria maszyn
  • Roboty i systemy wizyjne to Twoja pasja
  • Szybkie manipulatory i napędy elektryczne to zagadnienia znane tylko z książek
  • Chcesz połączyć swoja wiedzę teoretyczną z praktyczną

Zgłoś się do nas!

Studia dualne w firmie Phoenix to szansa na:

  • poznanie najnowszych technologii i zdobycie cennego doświadczenia w przemyśle już w trakcie studiów
  • zbudowanie swojej ścieżki kariery
  • znaczące zwiększenie swojej szansy na znalezienie zatrudnienia na stanowiskach, które do tej pory były dostępne tylko dla osób z doświadczeniem.

Po studiach czeka na Ciebie oferta pracy na stanowiskach inżynieryjnych, takich jak (młodszy) konstruktor, programista-automatyk czy konstruktor-elektryk, na których będziesz zajmował się konstrukcją, uruchamianiem lub serwisowaniem maszyn i urządzeń produkcyjnych.

 

519 098 313

Aleksander Tomkowiak

Informacje o zawodzie Operator Maszyn i Urządzeń do Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych