Powrót do aktualności

Oznaczniki przewodów, kabli i wiązek kablowych

21.08.2017

Oznaczniki przewodów, kabli i wiązek kablowych

Jednoznaczne i trwałe oznakowanie wszystkich przewodów i kabli przyczynia się w znacznej mierze do poprawy przejrzystości szaf sterowniczych i instalacji.

Ułatwia to prace montażowe i konserwacyjne oraz jest pomocne przy usuwaniu awarii. Oznaczniki do przewodów i kabli Phoenix Contact sprawdzają się optymalnie w każdym zastosowaniu. Należy jedynie wybrać odpowiedni sposób montażu. Oferujemy oznaczniki nawlekane, mocowane na zatrzask, naklejane lub mocowane opaskami kablowymi.         

W zależności od zastosowania i materiału do indywidualnego opisywania Phoenix Contact ma do zaoferowania wiele różnych metod drukowania od wydruków laserowych za pomocą urządzenia TOPMARK LASER po przez wydruk utrwalany promieniami UV za pomocą drukarki BLUEMARK LED po duży wybór drukarek termotransferowych drukujących na kartach lub z rolki a dodatkowo jeszcze wersje termotranferowych drukarek przenośnych zasilanych bateryjnie.

Wszystkie powyższe drukarki może obsługiwać jeden program CLIP Project Marking, który dodatkowo może być w inteligentny sposób połączony z programami do projektowania CAE.


PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410