Rozwiązania do systemów zaopatrzenia w wodę pitną

Zaopatrzenie w wodę pitną

Kompleksowa automatyzacja

Poznaj jedyne w swoim rodzaju rozwiązania – od pozyskiwania wody surowej po dystrybucję wody w sieci lokalnej.

Powrót do Zastosowania i rozwiązania

Kategoria

 • Pozyskiwanie wody
  Pozyskiwanie wody

  Monitoruj i reguluj proces uzdatniania wody pitnej za pomocą rozwiązań firmy Phoenix Contact.

 • Usuwanie zawiesin
  Usuwanie zawiesin

  Przy użyciu rozwiązań firmy Phoenix Contact można sterować zespołem dozującym odpowiednio do natężenia przepływu wody i rejestrować wszystkie istotne wartości pomiarowe.

 • Utlenianie
  Utlenianie

  Firma Phoenix Contact oferuje redundantne systemy do niezawodnego sterowania i monitorowania procesu utleniania, od poziomu obiektu aż do poziomu sterowania.

 • Transport i dystrybucja wody
  Transport i dystrybucja wody

  Phoenix Contact oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie minimalizacji strat wody: od zdalnego monitorowania po system zarządzania przeciekami.

 • Biblioteka procesowa dla gospodarki wodnej

  Phoenix Contact oferuje bibliotekę procesową Waterworx, czyli bibliotekę oprogramowania dostosowaną do potrzeb gospodarki wodno-kanalizacyjnej.

Wyzwania dla globalnego zaopatrzenia w wodę pitną są bardzo zróżnicowane. W czasach zmian klimatycznych wiele regionów świata jest coraz bardziej narażona na ekstremalne zjawiska pogodowe, takie jak ulewy i susze. Coraz poważniejszym wyzwaniem staje się dostęp do czystej wody spełniającej określone standardy.
Firma Phoenix Contact realizuje projekty mające na celu zapewnienie dostępu do wody pitnej i modernizuje istniejące obiekty, wyposażając je w kompleksowe systemy automatyzacyjne. Zapewniamy zaopatrzenie w wodę poprzez różne środki – od uzdatniania wody, poprzez jej dystrybucję, po opartą na chmurze optymalizację procesów.

Zaopatrzenie w wodę pitną

 
Zaopatrzenie w wodę pitną
Pozyskiwanie wody
Transport i dystrybucja wody
Usuwanie zawiesin
Uzdatnianie wody

PHOENIX CONTACT Sp. z o.o

ul. Bierutowska 57-59
51-317 Wrocław
071/ 39 80 410