Produktliste omformere og repeatere

Filter

8 resultater

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkjennelse

  • Flere alternativer
    Lukk

    Godkjennelse



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]

FO-omformer - PSI-MOS-DNET/FO 850 E - 2313999

FO-omformer med integrert optisk diagnostikk, for DeviceNet™, CAN, CANopen® til 1000 kbit/s, sluttutstyr, grensesnitt: 1 x CAN, 1 x alarm, 1 x FO (B-FOC), 850 nm, til PCF-/glassfiber (Multimode)

FO-omformer - PSI-MOS-DNET/FO 850 T - 2313986

FO-omformer med integrert optisk diagnostikk, for DeviceNet™, CAN, CANopen® til 1000 kbit/s, T-kobler, grensesnitt: 1 x CAN, 1 x alarm, 2 x FO (B-FOC), 850 nm, til PCF-/glassfiber (Multimode)

FO-omformer - PSI-MOS-DNET CAN/FO 660/BM - 2708054

Fiberoptisk omformer med integrert optisk diagnostikk, for DeviceNet™, CAN, CANopen® opptil 800 kbit/s, basismodul, grensesnitt: 1 x CAN, 1 x alarm, 1 x optiske fibre (FSMA), 660 nm, for polymer-/PCF-fiberkabel

FO-omformer - PSI-MOS-DNET CAN/FO 660/EM - 2708067

FO-omformer med integrert optisk diagnostikk, for DeviceNet, CAN, CANopen® til 800 kbit/s, tilleggs-/redundansmodul, grensesnitt: 1x FO (FSMA), 660 nm, for polymer-/PCF-fiberkabel

FO-omformer - PSI-MOS-DNET CAN/FO 850/BM - 2708083

Fiberoptisk omformer med integrert optisk diagnostikk, for DeviceNet™, CAN, CANopen® opptil 800 kbit/s, basismodul, grensesnitt: 1 x CAN, 1 x alarm, 1 x optiske fibre (BFOC), 850 nm, for PCF-/glassfiberkabel (multimodus)

FO-omformer - PSI-MOS-DNET CAN/FO 850/EM - 2708096

Fiberoptisk omformer med integrert optisk diagnostikk, for DeviceNet™, CAN, CANopen® opptil 800 kbit/s, tilleggs-/redundansmodul, grensesnitt: 1 x optiske fibre (BFOC), 850 nm, for PCF-/glassfiberkabel (multimodus)

Repeater - PSI-REP-DNET CAN - 2313423

Modulær repeater for potensialskille og økt rekkevidde for DeviceNet/SDS/CANopen, dataoverføringshastighet opptil 1 Mbit/s. Potensialskille i høy kvalitet mellom grensesnittene, skinnemonterbar, forsyning 24 V DC

Grensesnittomformere - PSI-BRIDGE-DNET CAN - 2313533

Modulær Bridge for overføring av DeviceNet/SDS/CANopen® via Ethernet, modem- og radiosignalstrekninger. Potensialskille i høy kvalitet mellom grensesnittene, skinnemonterbar, forsyning 24 V DC

8 Resultater
 

PHOENIX CONTACT AS

Strømsveien 344
N-1081 Oslo
+47 22 07 68 00

Dette nettstedet bruker cookies, ved å fortsette å bla gjennom samtykker du til vår cookie politikk. Les vår personvernpolicy for mer informasjon.

Lukk