Mediemodul - FL SFP FE WDM20-B - 2702438

FastEthernet SFP-WDM-modul for overføring opptil maks. 20 km på en fiber med bølgelengde 1550/1310 nm.

Pris:

Oversikt

Tekniske spesifikasjoner

Godkjennelser

Nedlastinger

Artikkelbeskrivelse

SFP-WDM-modul med dataoverføringshastighet på 100 Mbit/s ved bølgelengde 1310/1550 nm og maksimal overføringslengde på 20 km.

Forretningsinformasjon

Ordrekode 2702438
Forpakningsenhet 1 STK
Rabattgruppe 31NDN1 -
Katalogside Side 425 (C_6_2017)
GTIN 4055626189147
Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) 32,300 g
Tolltariffnummer 85176200
Opprinnelsesland TW (Taiwan)

PHOENIX CONTACT AS

Strømsveien 344
N-1081 Oslo
+47 22 07 68 00
  • Opprett PDF
  • Anbefal videre
  • Tilbakemelding

Dette nettstedet bruker cookies, ved å fortsette å bla gjennom samtykker du til vår cookie politikk. Les vår personvernpolicy for mer informasjon.

Lukk