Mediemodul - FL SFP SX2 - 2702397

Gigabit SFP-modul for overføring opptil 2 km med bølgelengde 1310 nm.

Pris:

Oversikt

Tekniske spesifikasjoner

Godkjennelser

Nedlastinger

Artikkelbeskrivelse

SFP-modul med dataoverføringshastighet på 1000 Mbit/s ved bølgelengde 1310 nm og maksimal overføringslengde på 2 km.

Forretningsinformasjon

Ordrekode 2702397
Forpakningsenhet 1 STK
Rabattgruppe 31NDN1 -
Katalogside Side 424 (C_6_2017)
GTIN 4055626163161
Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) 30,400 g
Tolltariffnummer 85176200
Opprinnelsesland TW (Taiwan)

PHOENIX CONTACT AS

Strømsveien 344
N-1081 Oslo
+47 22 07 68 00
  • Opprett PDF
  • Anbefal videre
  • Tilbakemelding

Dette nettstedet bruker cookies, ved å fortsette å bla gjennom samtykker du til vår cookie politikk. Les vår personvernpolicy for mer informasjon.

Lukk