Skjøteboks - FOC-PP-SB-LC:6-OM2-PT - 1420318

Monteringsskinneskjøteboks 6x LC-Duplex, inkludert fiberhaler og skjøtekam

Monteringsskinneskjøteboks, komplett skjøteklar montert, for 6x LC-Duplex

Pris:

Oversikt

Tekniske spesifikasjoner

Tilbehør

Nedlastinger

Artikkelbeskrivelse

Monteringsskinneskjøteboks, frontdeksel utstyrt med 6x LC-Duplex-kobling for multimodus (OM2), komplett skjøteklar utstyrt med premonterte fiberhaler og skjøteholder. Hus (todelt) for feste på monteringsskinne, integrert innskyvningsmodul for opptak av overskytende fibre (beskyttelse), kabeltilføring ved hjelp av nippel M20x1,5 oppe og nede mulig. Klargjort for skinnemontering ved hjelp av adapter på baksiden, klargjort for potensialutjevning.

Leveranseomfang: Monteringsskinnehus, tomt (todelt), frontplate med portmerking og integrert skjøtoppbevaring (montert), frontdeksel utstyrt med 6x LC-Duplex-kobling OM2 (beige), 12 fiberhaler (OM2), skjøteholder, 12x krympeskjøtbeskyttelse, 1x kabelnippel

Dine fordeler

  • Kabeltilføring ved hjelp av nippel M20x1,5 oppe og nede mulig
  • Snap-in-adapter for enkel skinnemontering
  • Industriegnet
  • kompakte mål til tross for stor skjøtoppbevaring
  • Komplett skjøteklar klargjort
  • Enkeltkomponenter av høy kvalitet
  • Klargjort for potensialutjevning
  • Inkludert krympeskjøtebeskyttelse
  • Monteringsvennlig
  • inkludert kabelnippel

Forretningsinformasjon

Ordrekode 1420318
Forpakningsenhet 1 STK
Rabattgruppe 31BAB -
Katalogside Side 385 (C_2_2017)
GTIN 4055626228242
Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) 836,100 g
Tolltariffnummer 85389099
Opprinnelsesland DE (Germany)

PHOENIX CONTACT AS

Strømsveien 344
N-1081 Oslo
+47 22 07 68 00
  • Opprett PDF
  • Anbefal videre
  • Tilbakemelding

Dette nettstedet bruker cookies, ved å fortsette å bla gjennom samtykker du til vår cookie politikk. Les vår personvernpolicy for mer informasjon.

Lukk