FO-patchkabel - FOC-FS:A-LC:A-GZ04/1 - 1413825

Prefabrikkert fiberoptisk kabel, Zipcord-kabel, glassfiber multimodus 62,5/125 µm, OM1, plugg FSMA/LC-duplex, beskyttelsesgrad IP20, for installering i kabelkanaler eller automatikkskap

Pris:

Oversikt

Tekniske spesifikasjoner

Godkjennelser

Nedlastinger

Dine fordeler

  • Multimode-patchkabel for installering innendørs
  • Ideell i fordeleranlegg og for tilkobling av sluttutstyr
  • Alle komponenter imøtekommer UL 94, V0
  • Enkeltelementer 2,8 mm, i halogenfritt og tungtantennelig material
  • Interferometertester for hver etappe i sertifiseringsprosessen
  • Utmerkede mekaniske og optiske egenskaper
  • I henhold til optiske og mekaniske industristandarder
  • Omfattende testet i henhold til IEC 61753-122-2 og IEC 61753-1 Cat. C
  • Temperaturendringstest i henhold til IEC 61300-2-1
  • Vibrasjonstest i henhold til IEC 61300-2-1
  • Strekkstyrke for kabeltilkobling i henhold til IEC 61300-2-5

Forretningsinformasjon

Ordrekode 1413825
Forpakningsenhet 1 STK
Rabattgruppe 31BAB -
Katalogside Side 415 (C_2_2017)
GTIN 4055626009636
Vekt pr. stk. (ekskl. forpakning) 36,000 g
Tolltariffnummer 85447000
Opprinnelsesland DE (Germany)

PHOENIX CONTACT AS

Strømsveien 344
N-1081 Oslo
+47 22 07 68 00
  • Opprett PDF
  • Anbefal videre
  • Tilbakemelding

Dette nettstedet bruker cookies, ved å fortsette å bla gjennom samtykker du til vår cookie politikk. Les vår personvernpolicy for mer informasjon.

Lukk