Glasvezelkabels

Storingvrije en potentiaalvrije overdracht

Storing- en potentiaalvrij

Ongeacht welk vezeltype u wilt gebruiken – ons omvangrijke assortiment biedt de juiste bekabeling.

Terug naar Bekabeling

Categorieën

Zoeken in Glasvezelkabels

Toon alle producten uit deze categorie

Hoge overdrachtssnelheid, optimale dempingseigenschappen, veilig wat betreft elektromagnetische invloeden: glasvezelkabels behoren tot de moderne industriële standaard. Bij levering per meter en voorgeconfectioneerde kabels kunt u kiezen uit POF, PCF en GOF met kerndiameters van 50 µm en 62,5 µm (multimode) en 9 µm (singlemode).

Uw voordelen

  • uitgebreid productenprogramma met alle gangbare vezeltypen per meter
  • snelle confectionering in het veld met professioneel gereedschap
  • uitgebreid productenprogramma voor alle gangbare netwerken en veldbussen

Geconfectioneerde kabels

Geconfectioneerde kabels  

Geconfectioneerde kabels

Realiseer flexibele, complete oplossingen voor de dataoverdracht op basis van ons uitgebreide programma gestandaardiseerde glasvezelconnectoren.

  • compacte LC-duplex-connectoren
  • SC-RJ met push-pull-aansluittechniek voor POF, PCF en GOF
  • gangbare FSMA- en ST-connectoren

 

Per meter

Artikelen per meter  

Per meter

Kabels en connectorsystemen van Phoenix Contact bieden oplossingen voor verschillende toepassingsgebieden zoals industriële automatisering, computercentra of gebouwbekabeling.

  • Polymer Optical Fiber (POF) tot maximaal 100 Mbit/s
  • Polymer Cladded Fiber (PCF) tot maximaal 1 Gbit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) multimode tot 10 Gbit/s
  • Glas Optical Fiber (GOF) singlemode tot 40 Gbit/s

 

Gereedschap en toebehoren

Gereedschap en toebehoren  

Gereedschap en toebehoren

Confectioneer glasvezelkabels direct in het veld. Het confectioneergereedschap van Phoenix Contact maakt procesveilige aansluitingen mogelijk in een zeer korte tijd.

  • gereedschap voor alle vezelsoorten
  • zonder plakken of polijsten dankzij mechanische splijting
  • gereedschapssets met praktische toebehoren

 

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten