Productlijst mediumconverters voor veldbussen

Filters

24 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

  • Overige opties
    Sluiten

    Toelating



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Glasvezelconverters - PSI-MOS-PROFIB/FO 660 E - 2708290

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor PROFIBUS tot 12 Mbit/s, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-PROFIB/FO 660 T - 2708287

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor PROFIBUS tot 12 Mbit/s, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-PROFIB/FO 850 E - 2708274

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor PROFIBUS tot 12 Mbit/s, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Glasvezelconverters - PSI-MOS-PROFIB/FO 850 T - 2708261

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor PROFIBUS tot 12 Mbit/s, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Glasvezelconverters - PSI-MOS-PROFIB/FO1300 E - 2708559

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor PROFIBUS tot 12 Mbit/s, eindmoduul met één glasvezelinterface (SC-Duplex), 1300 nm, voor glasvezelkabel

Glasvezelconverters - PSI-MOS-PROFIB/FO1300 T - 2708892

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor PROFIBUS tot 12 Mbit/s, T-koppelmoduul met twee glasvezelinterfaces (SC-Duplex), 1300 nm, voor glasvezelkabel

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 660 E - 2708313

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ...) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 660 T - 2708300

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ...) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (FSMA), 660 nm, voor polymeer-/PCF-vezelkabels

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 850 E - 2708339

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ...) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, eindapparaat met één lichtgeleiderinterface (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

Glasvezelconverters - PSI-MOS-RS485W2/FO 850 T - 2708326

Glasvezelconverter met geïntegreerde optische diagnose, alarmcontact, voor RS-485 2-draads bussystemen (SUCONET K, Modbus ...) tot 500 kbit/s, NRZ-polarisatie, T-koppeling met twee lichtgeleiderinterfaces (BFOC), 850 nm, voor PCF-/glasvezelkabels (multimode)

24 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20
Referrer: https://www.phoenixcontact.com/online/portal/nl?1dmy&urile=wcm%3apath%3a/nlnl/web/main/products/subcategory_pages/Fieldbus_media_converters_P-08-04-01/9e6ac465-14c8-4e61-9d42-59fbbca2426e

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten