Productlijst converters en scheiders

Filters

8 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

  • Overige opties
    Sluiten

    Toelating



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Functie

Glasvezelconverters - FL MC ETH/FO 660 T - 2313164

Ethernet T-koppelmoduul voor het omzetten van 2 x RJ45 naar 2 x SC-RJ LWL, 660 nm, bereik 300 m met HCS-GI-vezel, voor alle netwerkstructuren, redundantie met RSTP + FRD, configuratie met WBM, IGMP Snooping, Multicast Filtering, VLAN, SNMP en Port Mirroring geïntegreerd

Glasvezelconverters - FL MC 10/100BASE-T/FO-660 - 2708193

Glasvezelconverter, voor het omzetten van 10Base-T naar polymeer- en PCF-vezel (660 nm), SC-RJ-glasvezelaansluiting (PROFINET-standaard), op rail te monteren, voeding: 24 V DC

Glasvezelconverters - FL MC EF WDM-A SC - 2902658

Glasvezelconverter (reservemoduul A), voor fullduplex-overdracht van 10/100Base-T(X) naar afzonderlijke Simplex-glasvezels met WDM (Wavelength Division Multiplex)-technologie, SC-Simplex-glasvezelaansluiting (1310/1550 nm). Moduulset (type A en type B) voor functioneren vereist!

Glasvezelconverters - FL MC EF WDM-B SC - 2902659

Glasvezelconverter (reservemoduul B), voor fullduplex-overdracht van 10/100Base-T(X) naar afzonderlijke Simplex-glasvezels met WDM (Wavelength Division Multiplex)-technologie, SC-Simplex-glasvezelaansluiting (1550/1310 nm). Moduulset (type A en type B) voor functioneren vereist!

Glasvezelconverters - FL MC EF WDM-SET SC - 2902660

Glasvezelconverterset, bestaande uit de modulen type A en type B, voor fullduplex-overdracht van 10/100Base-T(X) naar afzonderlijke Simplex-glasvezels met WDM (Wavelength Division Multiplex)-technologie. SC-Simplex-glasvezelaansluiting (1550/1310 nm)

Glasvezelconverters - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 10/100Base-T(X) naar multimode glasvezel (50/125 μm). Autonegotiation- en Auto-MDI(X)- functie. Omvangrijke link-diagnose. Op rail te monteren, voeding: 18 ... 30 V DC

Glasvezelconverters - FL MC EF 1300 MM ST - 2902854

Glasvezelconverter met B-FOC (ST®)-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 10/100Base-T(X) naar multimode glasvezel (50/125 μm). Autonegotiation- en Auto-MDI(X)- functie. Omvangrijke link-diagnose. Op rail te monteren, voeding: 18 ... 30 V DC

Glasvezelconverters - FL MC EF 1300 SM SC - 2902856

Glasvezelconverter met SC-duplex-glasvezelaansluiting (1300 nm), voor het omzetten van 10/100Base-T(X) naar singlemode glasvezel (9/125 μm). Autonegotiation- en Auto-MDI(X)- functie. Omvangrijke link-diagnose. Op rail te monteren, voeding: 18 ... 30 V DC

8 Treffers
 

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten