Installatietechniek voor Industrial Ethernet

Installatietechniek voor Industrial Ethernet

Voor alle netwerken

Voor koper of voor glasvezel – hier vindt u een omvangrijk assortiment materialen voor uw installatie.

Terug naar Industrial Ethernet

Categorieën

Zoeken in Installatietechniek voor Industrial Ethernet

Toon alle producten uit deze categorie

Installeer zelf uw complete netwerk – wij ondersteunen u daarbij graag. Bij Phoenix Contact kunt u alle benodigde componenten en al het gereedschap bestellen voor een flexibele installatie op locatie.

Uw voordelen

  • alles uit één hand: van geconfectioneerde kabel tot aan redundantiemoduul
  • snelle installatie: voorgeconfectioneerde kabels, individueel ingekort
  • eenvoudige confectionering op locatie door krachtig installatiegereedschap

SFP-modulen: glasvezeltechniek flexibel toepassen

Drie SFP-modulen  

SFP-modulen voor een flexibele glasvezeloverdracht

Met SFP-modulen (Small Form Pluggable) kunt u de SFP-poorten van uw Ethernet-switches flexibel gebruiken. Of u nu single- of multimode-overdracht, Fast Ethernet of Gigabit nodig hebt, Phoenix Contact heeft de passende SFP-modulen voor uw toepassingsdoelen:

  • koper- en glasvezeloverdracht (singlemode en multimode)
  • overdrachtsafstanden tot 80 km
  • 1-fase overdracht met WDM-technologie
  • 100 Mbit/s en 1000 Mbit/s
  • toepasbaar in alle switches met SFP-slots van Phoenix Contact

Ethernet-patchpanels: snel een veilige verbinding tot stand gebracht

Drie Ethernet-patchpanels  

De patchpanels maken een betrouwbare aansluiting tussen schakelkast en het veld mogelijk

Met Ethernet-patchpanels is een eenvoudige en snelle verbinding tussen uw veld- en schakelkastbekabeling te realiseren. In de afgedekte aansluitruimte vereenvoudigen ​IDC​, ​push-in​ of ​schroefaansluiting de installatie van de veldkabel. De kabelafscherming wordt eenvoudig, snel en zonder gereedschap aangesloten. Daarbij wordt tegelijkertijd de trekontlasting gerealiseerd. Dit bespaart veel tijd bij het installeren.

Optioneel krijgt u deze interfacemodulen geleverd met ​overspanningsbeveiliging en schermstroombewaking.

PoE-injectors: betrouwbare en eenvoudige voeding

PoE-injectors  

De PoE-injectors voorzien uw netwerk betrouwbaar van data en spanning

Met​ de Power-over-Ethernet (​PoE​)-injectors ​kunnen​ gekoppelde Ethernet-deelnemers zoals camera's via één enkele kabel worden voorzien van data en spanning. De compacte ​stand-alone-oplossing is leverbaar met verschillende vermogensklassen tot 60 watt.

Naast de RJ45-bus beschikken de PoE-injectors over alternatieve aansluittechnieken voor de veldkabel en geïntegreerde overspanningsbeveiliging. Deze beveiligt de aangesloten eindapparaten en verhoogt daarmee de beschikbaarheid van de installatie.

Netwerkisolatoren voor de galvanische scheiding van het netwerk

Twee Ethernet-isolatoren  

De netwerkisolatoren beveiligen uw eindapparaten

Potentiaalverschillen vormen in industriële omgevingen altijd een probleem voor storingvrije datacommunicatie. Ten behoeve van de galvanische scheiding in kopergebaseerde Ethernet-netwerken kunt u gebruikmaken van de FL ISOLATOR.

Dankzij de hoogwaardige scheiding tot 4 kV worden uw Ethernet-apparaten en interfaces beveiligd. De stoorimmuniteit wordt daardoor aanzienlijk verhoogd.

De FL ISOLATOR is naar keuze ook met M12-aansluittechniek en behuizing voor wandmontage leverbaar.

PRP-redundantiemodulen voor een hoge beschikbaarheid van het netwerk

Twee PRP-redundantiemodulen  

Redundantiemodulen voor parallelle netwerkredundantie

In veel netwerken is een hoge uitvalveiligheid van bijzonder belang. PRP-redundantiemodulen maken een parallelle netwerkredundantie zonder omschakeltijd in geval van storing mogelijk. Zo zorgen de modulen voor een hoge beschikbaarheid van uw netwerk.

Uw voordelen:

  • eenvoudige opbouw van een netwerkinfrastructuur met een hoge beschikbaarheid zonder configuratie
  • geen omschakeltijden voor onderbrekingsvrije werking in geval van storing
  • geen verlies van pakketten bij uitval van een netwerk of afzonderlijke netwerkcomponenten
  • toepasbaar onder de zwaarste elektromagnetische, elektrostatische en klimatologische omgevingsomstandigheden volgens IEC 61850-3 en IEEE 1613
  • integreren van apparatuur zonder PRP-mogelijkheid in parallelle netwerken voor maximale beschikbaarheid

Koperinstallatie: van netwerkkabel tot RJ45-connector en ronde connector

Koperkabels met RJ45- en M12-connectoren  

De passende koperkabels voor uw installatie

Kopergebaseeerde databekabeling van ​Phoenix Contact​ overtuigt door een eenvoudige confectionering zonder speciaalgereedschap en een snelle dataoverdracht van maximaal 10 Gbit/s. Van ​RJ45​ via USB en ​D-SUB​ tot ​M12​ leveren wij u de passende connector voor uw toepassing. Speciale concepten voor 360°-EMC-afscherming garanderen daarbij een hoge EMC- en ESD-bestendigheid.

Glasvezelinstallatie: van glasvezelkabel tot en met glasvezelconnector

Glasvezelkabels  

Omvangrijk assortiment kabels en connectoren

Lichtgeleiderkabels maken een hoge overdrachtssnelheid en een geringe demping mogelijk en zijn ongevoelig voor elektromagnetische storingen. Vooral voor grote afstanden zijn lichtgeleiderkabels heel geschikt. ​Phoenix​ Contact biedt een uitgebreid productenprogramma op het gebied van glasvezel-installatietechniek, van ​SC​​-​​RJ​, LC, SC, F-SMA tot en met ST alsmede de vezelsoorten POF, ​PCF​, GOF:

  • lichtgeleiderkabel in verschillende varianten
  • glasvezelconnectoren om zelf te confectioneren
  • confectioneerkoffers met professioneel gereedschap
  • glasvezel-meetapparatuur

De benodigde toebehoren zoals koppelingen of wanddoorvoeren ronden het pakket af.

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Service


Ethernet-patchpanels

Eenvoudige en snelle verbinding naar het veld

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten