Installatietechniek voor Industrial Ethernet

Netwerkinstallatie

Voor alle netwerken

Voor koper of voor glasvezel – hier vindt u een omvangrijk assortiment materialen voor uw installatie.

Terug naar Industrial Ethernet

Categorieën

Zoeken in Installatietechniek voor Industrial Ethernet

Toon alle producten uit deze categorie

Installeer zelf uw complete netwerk – wij ondersteunen u daarbij graag. Bij Phoenix Contact kunt u alle benodigde componenten en al het gereedschap bestellen voor een flexibele installatie op locatie.

Uw voordelen

  • alles uit één hand dankzij een omvangrijk productenprogramma
  • snelle installatie: voorgeconfectioneerde kabels, individueel ingekort
  • eenvoudige confectionering op locatie door krachtig installatiegereedschap

Glasvezelnetwerken (lichtgeleider)

Glasvezelkabels  

Omvangrijk assortiment kabels en connectoren

Voor grote afstanden en potentiaalvrij verbinden van de netwerkcomponenten kiest u voor glasvezel. Phoenix Contact biedt een uitgebreid productenprogramma op het gebied van glasvezel-installatietechniek:

  • glasvezelkabel in verschillende varianten, ook voor Ethernet
  • glasvezelconnectoren om zelf te confectioneren
  • confectioneerkoffers
  • glasvezel-meetapparatuur

De benodigde toebehoren zoals koppelingen of wanddoorvoeren ronden het pakket af.

Kopergebaseerde netwerkinstallatie

Netwerkcomponenten: connector, patchpanel, isolator en kabel  

Componenten voor een succesvolle netwerkinstallatie

Een kopergebaseerde netwerkinstallatie is de beste keuze voor een succesvolle gebouweninstallatie. Phoenix Contact levert alle componenten en toebehoren voor uw Ethernet-netwerk:

  • netwerkkabel per meter
  • patchkabels
  • passieve componenten zoals patchpanels en netwerkisolatoren
  • gereedschap en connectoren in verschillende uitvoeringen

Galvanische netwerkscheidingsmodulen

Galvanische Ethernet-scheidingsmodulen FL ISOLATOR  

Galvanische Ethernet-scheidingsmodulen

Potentiaalverschillen vormen in industriële omgevingen altijd een probleem voor storingvrije datacommunicatie. Ten behoeve van de galvanische scheiding in kopergebaseerde Ethernet-netwerken kunt u gebruikmaken van de FL ISOLATOR.

Dankzij de hoogwaardige scheiding tot 4 kV worden uw Ethernet-modulen en interfaces beveiligd. De stoorimmuniteit wordt daardoor aanzienlijk verhoogd.

De FL ISOLATOR is naar keuze ook met M12-aansluittechniek en behuizing voor wandmontage leverbaar.

Redundantiemodulen voor een hoge beschikbaarheid van het netwerk

Redundantiemodulen voor parallelle netwerkredundantie  

Redundantiemodulen voor parallelle netwerkredundantie

In veel netwerken is een hoge uitvalveiligheid van bijzonder belang. PRP-redundantiemodulen maken een parallelle netwerkredundantie zonder omschakeltijd in geval van storing mogelijk. Zo zorgen de modulen voor een hoge beschikbaarheid van uw netwerk.

Uw voordelen:

  • eenvoudige opbouw van een netwerkinfrastructuur met een hoge beschikbaarheid zonder configuratie
  • geen omschakeltijden voor onderbrekingsvrije werking in geval van storing
  • geen verlies van pakketten bij uitval van een netwerk of afzonderlijke netwerkcomponenten
  • toepasbaar onder de zwaarste elektromagnetische, elektrostatische en klimatologische omgevingsomstandigheden volgens IEC 61850-3 en IEEE 1613
  • integreren van apparatuur zonder PRP-mogelijkheid in parallelle netwerken voor maximale beschikbaarheid

SFP-modulen voor de toepassing van verschillende glasvezelmodulen

SFP-modulen voor een flexibele glasvezeloverdracht  

SFP-modulen voor een flexibele glasvezeloverdracht

Met SFP-modulen (Small Form Pluggable) kunt u de SFP-poorten van uw Ethernet-switches flexibel gebruiken. Of u nu single- of multimode-overdracht, Fast Ethernet of Gigabit nodig hebt, Phoenix Contact heeft de passende SFP-modulen voor uw toepassingsdoelen:

  • koper- en glasvezeloverdracht (singlemode en multimode)
  • overdrachtsafstanden tot 80 km
  • 1-fase overdracht met WDM-technologie
  • 100 Mbit/s en 1000 Mbit/s
  • toepasbaar in alle switches met SFP-slots van Phoenix Contact

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten