Productlijst terminaloutlets en koppelingen

Filters

13 treffers

SC-RJ-buscontactblok - VS-SCRJ-GOF-BU/BU - 1652978

SC-RJ-buscontactblok, duplex, voor aanbouwramen VS-A-F-IP67, te gebruiken voor glasvezel (multimode & singlemode), PCF- en polymeervezel

Glasvezelkoppeling - VS-SCRJ-GOF-KU - 1654358

SC-RJ-koppelcontactblok, duplex, voor patchpanels VS-PP-19-1HE-16-F, terminaloutlets VS-TO...F... en datafrontplaten VS-SI-FP-2F, te gebruiken voor de vezeltypen GOF (multimode & singlemode), HCS en polymeer

Aanbouwramen - VS-V1-F-2XSCRJ-MNNA-PG9-C-S-A1 - 1404680

SC-RJ-aanbouwraam, IP67, voor bajonetvergrendeling, metaal, met koppeling voor multimode, POF, SC-RJ op SC-RJ, voor ronde montage-uitsparing, met afdichting, zonder bevestigingsschroeven

Aanbouwramen - VS-V1-F-2XSCRJ-MNNA-PG9-C-S-B1 - 1404681

SC-RJ-aanbouwraam, IP67, voor bajonetvergrendeling, metaal, met koppeling voor singlemode, SC-RJ op SC-RJ, voor ronde montage-uitsparing, met afdichting, zonder bevestigingsschroeven

Glasvezelkoppeling - FOC-V06-D1PGY-S/SJBE4 - 1410050

SC-RJ-koppeling, IP65/67, duplex, te gebruiken voor de vezeltypen GOF (multimode en singlemode), PCF en polymeer

Glasvezelkoppeling - VS-PPC-J-1-SCRJ-MNBK - 1405206

SC-RJ-push-pull-koppeling, IP67, metaal, met beschermkap, kleur: vernikkeld

Lege behuizing - FOC-MODUL-LC:6-GMB-EMPTY - 1415743

Lege glasvezelcassette voor een modulair verdelerveld, voor confectionering met mini-breakout

Lege behuizing - FOC-MODUL-LC:6-MTP-EMPTY - 1415749

Lege glasvezelcassette voor een modulair verdelerveld, voor confectionering met MPO/MTP®-adapter

Koppeling - VS-MP-PPC/CG-FO - 1404319

Multiport-aansluiting voor data: push-pull SC-RJ, voor een passieve PROFINET-bekabeling van robots, incl. montagevoet

Koppeling - VS-MP-PPC/CG-PO/FO - 1404321

Multiport-aansluiting voor energie en data: push-pull power en SC-RJ, voor een passieve PROFINET-bekabeling van robots, incl. montagevoet

13 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten