Productlijst patchkabels en bekabeling

Filters

199 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400604

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: LC / LC, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400621

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM3, connector: LC / LC, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400622

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: LC / LC, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400639

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: LC / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400673

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM3, connector: LC / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400681

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: LC / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ01/2 - 1400682

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: LC / SC-RJ, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ02/2 - 1400683

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM3, connector: LC / SC-RJ, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ03/2 - 1400684

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM4, connector: LC / SC-RJ, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

Glasvezel-patchkabel - FOC-SC:A-SC:A-GZ01/2 - 1400685

Geconfectioneerde glasvezelkabel, zipcord-kabel, multimode glasvezel 50/125 μm, OM2, connector: SC-duplex / SC-duplex, beschermklasse: IP20, voor toepassing in kabelkanalen of schakelkasten, lengte: 2 m

199 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Hi! Mijn naam is Phil, de chatbot van Phoenix Contact.

Ik maak u graag wegwijs op de E-Plaza. Waar kan ik u mee helpen? Klik rechts onderaan deze pagina om een chatgesprek met mij te starten.

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten