Productlijst Modular Managed Switches

Filters

19 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

  • Overige opties
    Sluiten

    Toelating



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Functie

  • Overige opties
    Sluiten

    Functie



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_FO_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 4G/12 - 2700271

Ethernet Gigabit Modular Switch met vier 1000 Mbit/s Combo-poorten en 4 10/100 Mbit/s RJ45-slots, met een uitbreidingsstation uit te breiden naar maximaal 24 poorten

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 12G/8 - 2989200

Ethernet Gigabit Modular Switch met acht 10/100/1000 Mbit/s RJ45-poorten en vier 1000 Mbit/s SFP-poorten, met een uitbreidingsstation uit te breiden naar maximaal 28 poorten

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 12G/8-L3 - 2700787

Ethernet Gigabit Modular Switch met acht 10/100/1000 Mbit/s RJ45-slots en vier 1000 Mbit/s SFP-poorten, met een uitbreidingsstation uit te breiden naar maximaal 28 poorten, met geïntegreerde routing-functie

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 4G/12-L3 - 2700786

Ethernet Gigabit Modular Switch met vier 1000 Mbit/s Combo-poorten en 12 10/100 Mbit/s RJ45-slots, met een uitbreidingsstation uit te breiden naar maximaal 24 poorten, met geïntegreerde routing-functie

Uitbreidingsmoduul - FL FXT - 2989307

Uitbreidingsmoduul voor de Gigabit Modular Switch FL SWITCH GHS... , uitbreiding met maximaal 8 Ethernet-poorten

Interfacemoduul - FL SFP SX - 2891754

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 1 km met een golflengte van 850 nm.

Interfacemoduul - FL SFP LX - 2891767

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 30 km met een golflengte van 1310 nm.

Interfacemoduul - FL SFP LH - 2989912

Gigabit SFP-moduul voor een overdracht tot 80 km met een golflengte van 1550 nm.

Interfacemoduul - FL IF 2TX VS-RJ-D - 2832357

Interfacemoduul voor het aansluiten van Twisted-Pair-kabels, RJ45, aansluiting aan onderzijde

Interfacemoduul - FL IF 2TX VS-RJ-F - 2832344

Interfacemoduul voor het aansluiten van Twisted-Pair-kabels, RJ45, aansluiting aan voorzijde

19 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten