Productlijst connectoren

Filters

62 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

Glasvezelconnector - VS-SCRJ-HCS-FA-IP20-PN - 1404087

Glasvezelconnector SC-RJ, IP20, duplex, met snelaansluittechniek, voor PROFINET, voor PCF-vezel 200/230 μm, voor afzonderlijke aderdiameters 2,2 mm

Glasvezelconnector - VS-SCRJ-HCS-FA-IP20 - 1654866

Glasvezelconnector SC-RJ, IP20, duplex, met snelaansluittechniek, voor PCF-vezel 200/230 μm, voor afzonderlijke aderdiameters 2,9 mm

Glasvezelconnector - VS-SCRJ-POF-FA-IP20 - 1654879

Glasvezelconnector SC-RJ, IP20, duplex, met snelaansluittechniek, voor polymeervezel 980/1000 μm, voor afzonderlijke aderdiameters 2,2 mm

Glasvezelconnector - VS-SCRJ-GOF-FA-IP20 - 1657070

Glasvezelconnector SC-RJ, IP20, duplex, met snelaansluittechniek, voor multimode glasvezel 50/125 μm, voor afzonderlijke aderdiameters 2,9 mm

Glasvezelconnector - FOC-C-SCRJ-GOF-MM - 1411290

SC-RJ-connector, met lange knikbeveiliging, voor multimode 50/125 μm, beige

Glasvezelconnector - FOC-C-SCRJ-GOF-SM-PC - 1411291

SC-RJ-connector, met lange knikbeveiliging, voor singlemode 9/125 μm, PC-polish, blauw

Glasvezelconnector - FOC-C-SCDU-GOF-MM - 1411292

SC-duplex-connector, met lange knikbeveiliging, voor multimode 50/125 μm, beige

Glasvezelconnector - FOC-C-SCRJ-GOF-MM/10 - 1411300

SC-RJ-connector, met lange knikbeveiliging, multimode 50/125 μm, beige, voordeelverpakking: 10 stuks

Glasvezelconnector - FOC-C-SCRJ-GOF-SM-PC/10 - 1411301

SC-RJ-connector, met lange knikbeveiliging, voor singlemode 9/125 μm, PC-polish, blauw, voordeelverpakking: 10 stuks

Glasvezelconnector - FOC-C-SCRJ-PCF - 1411304

SC-RJ-connector, met knikbeveiliging, voor PCF-vezels 200/230 μm, resp. 50/200/230 μm en 62,5/200/230 μm

62 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Hi! Mijn naam is Phil, de chatbot van Phoenix Contact.

Ik maak u graag wegwijs op de E-Plaza. Waar kan ik u mee helpen? Klik rechts onderaan deze pagina om een chatgesprek met mij te starten.

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten