Naar alle persinformatie

Nieuwe zipcord-patchkabels met OM1-vezel

08.03.2016

Zipcord-patchkabels met OM1-vezel  

Zipcord-patchkabels met OM1-vezel

Phoenix Contact brengt nieuwe zipcord-patchkabels voor op lichtgeleiderkabel gebaseerde databekabeling op de markt.

De patchkabels zijn in klantspecifieke lengten met verschillende combinaties van de connectoren LC-duplex, SC-duplex, ST en FSMA leverbaar en bieden zeer goede optische en mechanische overdrachtseigenschappen. De patchkabels in beschermingsgraad IP20 zijn geschikt voor overdrachtssnelheden tot 10 Gbit/s in beschermde indoor-toepassingen zoals in datacenters of kantoorbekabeling. Conform IEC 61300-3 hebben de patchkabels uitstekende waarden voor de tussenschakeldemping van minder dan 0,3 dB en een reflectiedemping van meer dan 35 dB. De zipcord-patchkabels van vezelcategorie OM1 (62,5/125 µm) voldoen aan de brandwerendheidsbepalingen volgens UL OFNR en LSZH. Deze voorgeconfectioneerde bekabelingsoplossing is als compleet artikel UL-listed.


PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20
Referrer:

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten