Splicebox - FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM4 BK - 1418818

19"-splitterbox, zwart, 24x LC-duplex OM4

19"-splitterbox, zwart, 1 HE, compleet gebruiksgereed voorgeconfectioneerd, voor 24 x LC-duplex OM4

Prijs:

Overzicht

Technische gegevens

Toebehoren

Downloads

Artikelomschrijving

19"-spliceboxen van de FDX 20-serie, 1 HE, met uittrekbare lade, voor 24 x LC-duplex OM4, zwart, compleet gebruiksgereed (alles deskundig voorgemonteerd: 24 keramische koppelingen, 48 pigtails, 4 cassettes, 8 kammen, 1 cassettedeksel en 48 x glasvezel-verbindingsbescherming).
4 kabelinvoeren (aan de achterzijde) incl. 4 kabelwartels M20, meetprotocol en 19"-bevestigingsset.

Uw voordelen

  • uittrekbare lade met snelsluiting
  • lade eenvoudig uitneembaar
  • hoogwaardige afzonderlijke componenten
  • 100 %-controle inclusief meetprotocol
  • compleet gebruiksgereed voorbereid
  • 4 kabelinvoeren inclusief 4 kabelwartels
  • inclusief 19"-bevestigingsset
  • inclusief glasvezel-verbindingsbescherming
  • montagevriendelijk

Commerciële gegevens

Bestelsleutel 1418818
Verpakkingseenheid 1 stk
Cataloguspagina Pagina 386 (C-2-2017)
Gewicht per stuk (exclusief verpakking) 4,216 g
Douanetariefnummer 85389099
Land van herkomst DE (Duitsland)

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Service

Downloads

Hoe ziet u de industriële besturingstechniek, nu en in de toekomst?

Wij zijn erg benieuwd naar uw mening! Behalve dat wij u informeren over het resultaat van deze enquête verloten (indien gewenst) wij ook 25 “Laptop Backpacks” onder de deelnemers.

PLCnext Technology
Vul de enquête in

1,5 miljard contacten liken dit

Push-in-aansluittechniek – alleen van Phoenix Contact.

Push-in-aansluittechniek
Meer informatie
  • Pdf aanmaken
  • Aanbevelen
  • Feedback

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten