Productlijst toebehoren voor Industrial Ethernet

Filters

21 treffers

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Toelating

  • Overige opties
    Sluiten

    Toelating



Interfacemoduul - FL IF 2FX SM SC-D - 2832205

Glasvezel-interfacemoduul voor het aansluiten van 100Base-FX singlemode glasvezel (1300 nm), SC, aansluiting aan onderzijde

Interfacemoduul - FL IF 2TX VS-RJ-F - 2832344

Interfacemoduul voor het aansluiten van Twisted-Pair-kabels, RJ45, aansluiting aan voorzijde

Interfacemoduul - FL IF 2TX VS-RJ-D - 2832357

Interfacemoduul voor het aansluiten van Twisted-Pair-kabels, RJ45, aansluiting aan onderzijde

Interfacemoduul - FL IF 2FX SC-F - 2832412

Glasvezel-interfacemoduul voor het aansluiten van 100Base-FX multimode glasvezel (1300 nm), SC, aansluiting aan voorzijde

Interfacemoduul - FL IF 2FX SC-D - 2832425

Glasvezel-interfacemoduul voor het aansluiten van 100Base-FX multimode glasvezel (1300 nm), SC, aansluiting aan onderzijde

Geheugen - SD FLASH 512MB - 2988146

Programma- en configuratiegeheugen, steekbaar, 512 Mbyte

Programma-/configuratiegeheugen - FL SD FLASH/L3/MRM - 2700607

Parametreergeheugen, steekbaar, met MRM- en Layer 3-functie

Configuratiegeheugen - FL MEM PLUG - 2891259

Verwisselbaar configuratiegeheugen van de moduulinstellingen voor een eenvoudige vervanging van apparatuur en inbedrijfstelling

21 Treffers

PHOENIX CONTACT B.V.

Hengelder 56
6902 PA Zevenaar
Postbus 246
6900 AE Zevenaar
(0316) 59 17 20

Deze website maakt gebruik van cookies. Als u onze site blijft gebruiken gaat u akkoord met het gebruik van deze cookies.
Lees onze privacy policy voor meer informatie.

Sluiten