Médiaátalakítók terméklistája Ethernet hálózatokhoz

Szűrő

16 találat

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Bevizsgálás

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 2000E LC - 2891056

Optikai kábel konverter LC duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX átalakítására többmódusú üvegszálra. Auto-MDI(X)-funkció. Számos hurokdiagnosztikai lehetőség. Sínre szerelhető, 12 ... 57 VDC-betáplálás. Megfelel az IEC 61850-3 és IEEE 1613 szabványoknak.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 2000E SM40 LC - 2891156

Optikai kábel átalakító LC duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX átalakítására többmódusú üvegszálra. Auto-MDI(X) funkció. Számos hurokdiagnosztikai lehetőség. Sínes beszerelés lehetséges 12 ... 57 VDC betáplálás. Megfelel az IEC 61850-3 és IEEE 1613 szabványoknak.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 2000T SC - 2891315

FO átalakító SC-duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX multimode-üvegszállá alakításához. Auto-MDI(X)-funkció és átfogó link-diagnosztika. DIN-sínre szerelhető széles üzemi hőmérsékleti tartománnyal.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 2000T ST - 2891316

Optikai átalakító ST optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX multimode-üvegszállá alakításához. Auto-MDI(X)-funkció és átfogó link-diagnosztika. DIN-sínre szerelhető széles üzemi hőmérsékleti tartománnyal.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 2000T SM20 SC - 2891317

Optikai átalakító SC-duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX singlemode-üvegszállá alakításához, maximum 20 km hosszúságig. Auto-MDI(X)-funkció és átfogó link-diagnosztika. DIN-sínre szerelhető széles üzemi hőmérsékleti tartománnyal.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 2000T SM40 SC - 2891318

Optikai átalakító SC-duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX singlemode-üvegszállá alakításához, maximum 40 km hosszúságig. Auto-MDI(X)-funkció és átfogó link-diagnosztika. DIN-sínre szerelhető széles üzemi hőmérsékleti tartománnyal.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 1000 SC - 2891320

Optikai kábel konverter SC duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX multimódusú üvegszállá alakításához. Auto-MDI(X)-funkció és átfogó link-diagnosztika. Tartósínre szerelhető.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 1000 ST - 2891321

Optikai átalakító ST optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 100Base-TX multimódusú üvegszállá alakításához. Auto-MDI(X)-funkció és átfogó link-diagnosztika. Tartósínre szerelhető.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

Optikai kábel konverter SC duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 10/100BASE-T(X) átalakítására többmódusú üvegszálra (50/125 μm). Autonegotiation és Auto-MDI(X) funkció. Számos hurokdiagnosztikai lehetőség. Sínre szerelhető, tápfeszültség: 18 ... 30 V DC.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF 1300 MM ST - 2902854

Optikai kábel konverter B-FOC (ST®) optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 10/100BASE-T(X) átalakítására többmódusú üvegszálra (50/125 μm). Autonegotiation és Auto-MDI(X) funkció. Számos hurokdiagnosztikai lehetőség. Sínre szerelhető, tápfeszültség: 18 ... 30 V DC.

16 Találat

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160

Ez a honlap cookie-kat (sütiket) használ, a böngészés folytatásával Ön elfogadja a cookie-kra (sütikre) vonatkozó szabályainkat. További információkért olvassa el az adatvédelmi szabályainkat.

Bezárás