Patchkábelek és vezetékek terméklistája

Szűrő

182 találat

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Bevizsgálás

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_OF_POSITIONS_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CABLE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_SIGNAL_TYPE_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Jel típusa

Optikai patchkábel - FOC-LC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400604

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM2, csatlakozó: LC / LC, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-LC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400621

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM3, csatlakozó: LC / LC, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-LC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400622

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM4, csatlakozó: LC / LC, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-SC:A-LC:A-GZ01/2 - 1400639

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM2, csatlakozó: LC / SC-duplex, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-SC:A-LC:A-GZ02/2 - 1400673

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM3, csatlakozó: LC / SC-duplex, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-SC:A-LC:A-GZ03/2 - 1400681

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM4, csatlakozó: LC / SC-duplex, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ01/2 - 1400682

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM2, csatlakozó: LC / SC-RJ, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ02/2 - 1400683

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM3, csatlakozó: LC / SC-RJ, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-LC:A-SJ:A-GZ03/2 - 1400684

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM4, csatlakozó: LC / SC-RJ, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

Optikai patchkábel - FOC-SC:A-SC:A-GZ01/2 - 1400685

Konfekcionált optikai kábel, könnyen szétválasztható érpárból álló kábel, 50/125 μm multimódusú üvegszál, OM2, csatlakozó: SC-duplex / SC-duplex, védettség: IP20, kábelcsatornákba vagy kapcsolószekrényekbe fektethető, hossz: 2 m

182 Találat

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160

Ez a honlap cookie-kat (sütiket) használ, a böngészés folytatásával Ön elfogadja a cookie-kra (sütikre) vonatkozó szabályainkat. További információkért olvassa el az adatvédelmi szabályainkat.

Bezárás