Menedzselhető switchek terméklistája

Szűrő

13 találat

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Bevizsgálás

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 3016E - 2891066

A menedzselt Ethernet kapcsoló megfelel az IEC 61850-3 és IEEE 1613 szabványok előírásainak. 16 darab RJ45-ös porttal rendelkezik 10/100 Mbit/s sebességre, -40°C ... +70°C üzemi hőmérséklet mellett

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 3012E-2SFX - 2891067

A menedzselt Ethernet kapcsoló megfelel az IEC 61850-3 és IEEE 1613 szabványok előírásainak. 12 darab RJ45-ös porttal rendelkezik 10/100 Mbit/s és két SFP dugaszhellyel 100 MBit/s sebességre, -40°C ... +70°C üzemi hőmérséklet mellett

Médiamodul - FL SFP FX - 2891081

A keskeny formájú faktor dugaszmodul olyan optikai kábel interfészt kínál, ami 1310nm-es (hosszúságú) hullámhossznál 100 MBit/s-os adatátvitelt tesz lehetővé.

Médiamodul - FL SFP FX SM - 2891082

A keskeny formájú faktor dugaszmodul olyan optikai kábel interfészt kínál, ami 1310nm-es (hosszúságú) hullámhossznál 100 MBit/s-os adatátvitelt tesz lehetővé.

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX LC-4GC - 2891073

Menedzselhető switchek (IEC 61850 és IEEE 1613), 19" rackbe szerelhető. Portok: nyolc RJ45-ös (10/100 Mbit/s), 16 LC MM üvegszálas (100 Mbit/s) és négy gigabites kombinált port (10/100/1000 Mbit/s, RJ45-ös csatlakozás; az 1000 Mbit/s optikai kábeles csatlakozáshoz 1000 Mbit/s-os SFP-modulra van szükség).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX-4GC - 2891079

Menedzselhető switchek IEC 61850 és IEEE 1613 szerint, 19" rackbe szerelhető. Portok: nyolc RJ45-ös (10/100 Mbit/s), 16 LC-SM üvegszálas (100 Mbit/s) és négy gigabites kombinált port (10/100/1000 Mbit/s, RJ45-ös csatlakozás; az 1000 Mbit/s optikai kábeles csatlakozáshoz 1000 Mbit/s-os SFP-modulra van szükség).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX SM-4GC - 2891080

Menedzselhető switchek (IEC 61850 és IEEE 1613), 19" rackbe szerelhető. Portok: nyolc RJ45-ös (10/100 Mbit/s), 16 SC-D SM üvegszálas (100 Mbit/s) és négy gigabites kombinált port (10/100/1000 Mbit/s, RJ45-ös csatlakozás; az 1000 Mbit/s optikai kábeles csatlakozáshoz 1000 Mbit/s-os SFP-modulra van szükség).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX ST-4GC - 2891085

A rack-re felszerelt, menedzselt Ethernet switch megfelel az IEC 61850-3 és IEEE 1613 szabványoknak. 8 db RJ45-ös porttal rendelkezik 10/100 MBit/s sebességre, 16 ST MM-LWL porttal 100 MBit/s sebességre, valamint 4 Gigabites comboporttal (10/100/1000 MBit/s RJ45-ös csatlakozás; a 1000 MBit/s LWL-csatlakozás 1000 MBit/s SFP-modult igényel).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX SM ST-4GC - 2891086

A rack-re felszerelt, menedzselt Ethernet switch megfelel az IEC 61850-3 és IEEE 1613 szabványoknak. 8 db RJ45-ös porttal rendelkezik 10/100 MBit/s sebességre, 16 ST SM-LWL porttal 100 MBit/s sebességre, valamint 4 Gigabites comboporttal (10/100/1000 MBit/s RJ45-ös csatlakozás; a 1000 MBit/s LWL-csatlakozás 1000 MBit/s SFP-modult igényel).

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 4808E-16FX SM LC-4GC - 2891074

Menedzselhető switchek IEC 61850 és IEEE 1613 szerint, 19" rackbe szerelhető. Portok: nyolc RJ45-ös (10/100 Mbit/s), 16 LC-SM optikai kábeles (100 Mbit/s), négy gigabites kombinált (10/100/1000 Mbit/s, RJ45-ös csatlakozás; az 1000 Mbit/s optikai kábeles csatlakozáshoz 1000 Mbit/s-os SFP-modulra van szükség).

13 Találat

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160

Ez a honlap cookie-kat (sütiket) használ, a böngészés folytatásával Ön elfogadja a cookie-kra (sütikre) vonatkozó szabályainkat. További információkért olvassa el az adatvédelmi szabályainkat.

Bezárás