Átalakítók és leválasztók terméklistája

Szűrő

8 találat

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Bevizsgálás

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_LENGTH_RANGE , helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_MEDIUM_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NETWORK_INTERFACE_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_WAVE_LENGTH_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Funkció

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC ETH/FO 660 T - 2313164

Ethernet T-csatoló 2x RJ45-nak 2x SC-RJ optikai kábelre való átalakítására, 660 nm, 300 m távolság HCS-GI szálhoz, minden hálózati struktúrához, redundáns RSTP + FRD-vel, konfigurálás WBM-mel, IGMP-Snooping, Multicast Filtering, Vlan,SNMP és Port Mirroring integráltak.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC 10/100BASE-T/FO-660 - 2708193

Optikai átalakító, a 10/100Base-T polimerszálra és PCF szálra (660 nm) történő átalakításához, SC-RJ-LWL csatlakozás (PROFINET standard), sínre szerelhető, 24 V DC tápellátás

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF WDM-A SC - 2902658

Optikai kábel konverter (A pótkészülék), 10/100Base-T(X) teljes duplex átviteléhez egyedi szimplex üvegszálakra WDM (Wavelength Division Multiplex) technológiával, SC szimplex optikai kábel csatlakozás (1310/1550 nm). A működtetéshez (A és B típusú) készülékkészlet szükséges!

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF WDM-B SC - 2902659

Optikai kábel konverter (B pótkészülék), 10/100Base-T(X) teljes duplex átviteléhez egyedi szimplex üvegszálakra WDM (Wavelength Division Multiplex) technológiával, SC szimplex optikai kábel csatlakozás (1550/1310 nm). A működtetéshez (A és B típusú) készülékkészlet szükséges!

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF WDM-SET SC - 2902660

Optikai kábel konverter készlet, részei: A és B típusú készülékek, 10/100Base-T(X) teljes duplex átviteléhez egyedi szimplex üvegszálakra WDM (Wavelength Division Multiplex) technológiával. SC szimplex optikai kábel csatlakozás (1550/1310 nm).

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF 1300 MM SC - 2902853

Optikai kábel konverter SC duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 10/100Base-T(X) átalakítására többmódusú üvegszálra (50/125 μm). Autonegotiation és Auto-MDI(X) funkció. Számos hurokdiagnosztikai lehetőség. Sínre szerelhető, tápfeszültség: 18 ... 30 V DC.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF 1300 MM ST - 2902854

Optikai kábel konverter B-FOC (ST®) optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 10/100Base-T(X) átalakítására többmódusú üvegszálra (50/125 μm). Autonegotiation és Auto-MDI(X) funkció. Számos hurokdiagnosztikai lehetőség. Sínre szerelhető, tápfeszültség: 18 ... 30 V DC.

Optikai kábeles jelátalakító - FL MC EF 1300 SM SC - 2902856

Optikai kábel konverter SC duplex optikai kábel csatlakozással (1300 nm), 10/100Base-T(X) átalakítására monomódusú üvegszálra (9/125 μm). Autonegotiation és Auto-MDI(X) funkció. Számos hurokdiagnosztikai lehetőség. Sínre szerelhető, tápfeszültség: 18 ... 30 V DC.

8 Találat
 

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160

Ez a honlap cookie-kat (sütiket) használ, a böngészés folytatásával Ön elfogadja a cookie-kra (sütikre) vonatkozó szabályainkat. További információkért olvassa el az adatvédelmi szabályainkat.

Bezárás