Tartozékok terméklistája

Szűrő

32 találat

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Bevizsgálás

Médiamodul - FL SFP SX - 2891754

Gigabites SFP modul max. 1 km átviteli távolsághoz, 850 nm hullámhosszhoz.

új

Médiamodul - FL SFP SX2 - 2702397

Gigabites SFP modul max. 2 km-es átvitelhez, 1310 nm hullámhosszhoz.

Médiamodul - FL SFP LX - 2891767

Gigabites SFP modul max. 30 km-es átvitelhez, 1310 nm hullámhosszhoz.

Médiamodul - FL SFP LH - 2989912

Gigabites SFP modul max. 80 km-es átvitelhez, 1550 nm hullámhosszhoz.

Médiamodul - FL SFP FX - 2891081

A keskeny formájú faktor dugaszmodul olyan optikai kábel interfészt kínál, ami 1310nm-es (hosszúságú) hullámhossznál 100 MBit/s-os adatátvitelt tesz lehetővé.

Médiamodul - FL SFP FX SM - 2891082

A keskeny formájú faktor dugaszmodul olyan optikai kábel interfészt kínál, ami 1310nm-es (hosszúságú) hullámhossznál 100 MBit/s-os adatátvitelt tesz lehetővé.

Médiamodul - FL SFP GT - 2989420

Gigabites SFP modul max. 100 m-es átviteli távolsághoz.

új

Médiamodul - FL SFP FE WDM20-A - 2702437

Fast Ethernet SFP-WDM modul max. 20 km-es átvitelhez egy üvegszálon, 1310/1550 nm hullámhosszhoz.

új

Médiamodul - FL SFP FE WDM20-B - 2702438

Fast Ethernet SFP-WDM modul max. 20 km-es átvitelhez egy üvegszálon, 1550/1310 nm hullámhosszhoz.

új

Médiamodul - FL SFP FE WDM20-SET - 2702439

Fast Ethernet SFP-WDM készlet max. 20 km-es átvitelhez egy üvegszálon, 1310/1550 nm hullámhosszhoz.

32 Találat

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160

Ez a honlap cookie-kat (sütiket) használ, a böngészés folytatásával Ön elfogadja a cookie-kra (sütikre) vonatkozó szabályainkat. További információkért olvassa el az adatvédelmi szabályainkat.

Bezárás