Médiamodul - FL SFP WDM10-B - 2702441

Gigabites SFP-WDM modul max. 10 km-es átvitelhez egy üvegszálon, 1550/1310 nm hullámhosszhoz.

Ár:

Áttekintés

Műszaki adatok

Tanúsítások

Letöltések

Termékleírás

SFP-WDM modul 1000 Mbit/s adatátviteli sebességgel, 1310/1550 nm hullámhosszhoz és max. 10 km átviteli távolsághoz.

Kereskedelmi adatok

Megrendeléskulcs 2702441
Csomagolási egység 1 db
Értékesítési kulcs DNN1ZS -
GTIN 4055626208275
Tömeg/db (csomagolás nélkül) 32,600 g
Vámtarifaszám 85176200
Származási ország TW (Tajvan)

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160
  • PDF létrehozása
  • Ajánlom ismerősömnek
  • Visszajelzés

Ez a honlap cookie-kat (sütiket) használ, a böngészés folytatásával Ön elfogadja a cookie-kra (sütikre) vonatkozó szabályainkat. További információkért olvassa el az adatvédelmi szabályainkat.

Bezárás