Médiamodul - FL SFP SX2 - 2702397

Gigabites SFP modul max. 2 km-es átvitelhez, 1310 nm hullámhosszhoz.

Ár:

Áttekintés

Műszaki adatok

Tanúsítások

Letöltések

Termékleírás

SFP modul 1000 Mbit/s adatátviteli sebességgel, 1310 nm hullámhosszhoz és max. 2 km átviteli távolsághoz.

Kereskedelmi adatok

Megrendeléskulcs 2702397
Csomagolási egység 1 db
Értékesítési kulcs DNN1ZS -
GTIN 4055626163161
Tömeg/db (csomagolás nélkül) 30,400 g
Vámtarifaszám 85176200
Származási ország TW (Tajvan)

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160
  • PDF létrehozása
  • Ajánlom ismerősömnek
  • Visszajelzés

Ez a honlap cookie-kat (sütiket) használ, a böngészés folytatásával Ön elfogadja a cookie-kra (sütikre) vonatkozó szabályainkat. További információkért olvassa el az adatvédelmi szabályainkat.

Bezárás