Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 7004-2TC-2GC-EIP - 2702175

Managed Switch 7000, 4 RJ45 portok 10/100 MBit/s, 2 Combo portok 10/100/1000 MBit/s, 2 Combo portok 10/100 MBit/s, védettség: IP20, PROFINET Conformance-Class A, EtherNet/IP™

Ár:

Áttekintés

Műszaki adatok

Tartozékok

Tanúsítások

Letöltések

Memória - SD FLASH 512MB - 2988146

Program- és konfigurációs memória, dugaszolható, 512 MByte

Program- és konfigurációs memória - SD FLASH 2GB - 2988162

Program- és konfigurációs memória a belső flash-memória bővítéséhez, dugaszolható, 2 GB.

Szoftver - FL NETWORK MANAGER BASIC - 2702889

FL Network Manager, SNMP-alapú konfiguráló és firmware-frissítő szoftver a menedzselhető switch-ek egyszerű üzembe helyezéséhez

Szoftver - FL SNMP OPC SERVER V3 - 2701139

SNMP OPC szerver, német és angol, SNMP-re alkalmas készülékek felügyeletére és konfigurálására HMI és SCADA rendszerekben

Hordozósínre szerelhető adapter - FL DIN RA - 2891053

Az FL DIN RA adaptert egy 19 colos szabványszerű rackre (EIA-310-D, IEC 60297-3-100) kell szerelni a DIN kalapsínre szerelt üzemi eszközök rackbe történő beszerelésének céljából.

Médiamodul - FL SFP FX - 2891081

A keskeny formájú faktor dugaszmodul olyan optikai kábel interfészt kínál, ami 1310nm-es (hosszúságú) hullámhossznál 100 MBit/s-os adatátvitelt tesz lehetővé.

Médiamodul - FL SFP FX SM - 2891082

A keskeny formájú faktor dugaszmodul olyan optikai kábel interfészt kínál, ami 1310nm-es (hosszúságú) hullámhossznál 100 MBit/s-os adatátvitelt tesz lehetővé.

Médiamodul - FL SFP SX - 2891754

Gigabites SFP modul max. 1 km átviteli távolsághoz, 850 nm hullámhosszhoz.

Médiamodul - FL SFP SX2 - 2702397

Gigabites SFP modul max. 2 km-es átvitelhez, 1310 nm hullámhosszhoz.

PHOENIX CONTACT Kft.

H-2040 Budaörs,
Gyár u. 2.
(+36)-23/501-160
  • PDF létrehozása
  • Ajánlom ismerősömnek
  • Visszajelzés