Tuoteluettelo - hallittavat kytkimet

Suodatin

123 osumaa

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Function

  • Muut mahdollisuudet
    Sulje

    Function



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Approval

  • Muut mahdollisuudet
    Sulje

    Approval



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_SPEED_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_FO_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_CU_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_DEGREE_OF_PROTECTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Degree of protection

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_AMBIENT_TEMPERATURE_OPERATION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Ambient temperature (operation)

  • Muut mahdollisuudet
    Sulje

    Ambient temperature (operation)



uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2205 - 2702326

Managed Switch 2000, 5 RJ45 ports 10/100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2208 - 2702327

Managed Switch 2000, 8 RJ45 ports 10/100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2207-FX - 2702328

Managed Switch 2000, 7 RJ45 ports 10/100 Mbps, 1 SC multi-mode 100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2207-FX SM - 2702329

Managed Switch 2000, 7 RJ45 ports 10/100 Mbps, 1 SC single mode 100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX - 2702330

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 SC multi-mode 100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX SM - 2702331

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 SC single mode 100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX ST - 2702332

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 ST multi-mode 100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2206-2FX SM ST - 2702333

Managed Switch 2000, 6 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 ST single mode 100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2204-2TC-2SFX - 2702334

Managed Switch 2000, 4 RJ45 ports 10/100 Mbps, 2 SFP ports 100 Mbps, 2 Combo ports 10/100 Mbps, Degree of protection IP20

uutta

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 2308 - 2702652

Managed Switch 2000, 8 RJ45 ports 10/100/1000 Mbps, Degree of protection IP20

123 Osumat

PHOENIX CONTACT OY

Niittytie 11
FI-01300 Vantaa
Contact Center:
+358 (0)9 3509 0290

Tekninen asiakaspalvelu:
+358 (0)9 3509 0260

Puheluiden hinnat 1.6.2016 alkaen 8,35 snt/puhelu + 16,69 snt/minuutti.

Referrer: https://www.phoenixcontact.com/online/portal/fi?1dmy&urile=wcm%3apath%3a/fifi/web/main/products/subcategory_pages/Managed_switches_P-08-10-09/aead25f7-3319-485d-8868-126c62b77cb1

Tämä sivusto käyttää evästeitä. Jatkamalla sivuston selaamista, hyväksyt evästeiden käytön. Lue lisää ehdoistamme.

Sulje