Produktliste terminaloutlets og koblinger

Filter

13 træffere

SC-RJ bøsningsindsats - VS-SCRJ-GOF-BU/BU - 1652978

Bøsningsindsats SC-RJ, duplex, til montageramme VS-A-F-IP67, kan anvendes til glas- (multimode & singlemode), PCF og polymerlysleder

Lyslederkobling - VS-SCRJ-GOF-KU - 1654358

SC-RJ-koblingsindsats, duplex, til patchpanel VS-PP-19-1HE-16-F, terminaloutlets VS-TO...F... og datafrontplade VS-SI-FP-2F, kan anvendes til lysledertyperne GOF (Multimode & Singlemode), HCS og polymer

Montageramme - VS-V1-F-2XSCRJ-MNNA-PG9-C-S-A1 - 1404680

SC-RJ-montageramme, IP67, til bajonetaflåsning, metal, med kobling til multimode, POF, SC-RJ på SC-RJ, til rund montageudskæring, med pakning, uden fastgørelsesskruer

Montageramme - VS-V1-F-2XSCRJ-MNNA-PG9-C-S-B1 - 1404681

SC-RJ-montageramme, IP67, til bajonetaflåsning, metal, med kobling til singlemode, SC-RJ på SC-RJ, til rund montageudskæring, med pakning, uden befæstigelsesskruer

Lyslederkobling - FOC-V06-D1PGY-S/SJBE4 - 1410050

SC-RJ-kobling, IP65/67, duplex, kan anvendes til lysledertyperne GOF (Multimode og Singlemode), PCF og polymer

Lyslederkobling - VS-PPC-J-1-SCRJ-MNBK - 1405206

SC-RJ-Push-Pull-kobling, IP67, metal, med beskyttelseslåg, farve: forniklet

Tomt hus - FOC-MODUL-LC:6-GMB-EMPTY - 1415743

Tom lyslederkassette til modulært fordelerfelt, til konfektionering med Mini-Breakout

Tomt hus - FOC-MODUL-LC:6-MTP-EMPTY - 1415749

Tom lyslederkassette til modulært fordelerfelt, til konfektionering med MPO/MTP®-adapter

Kobling - VS-MP-PPC/CG-FO - 1404319

Multiport-datatilslutning: Push-Pull SC-RJ, til passiv PROFINET-kabling på robotter, inkl. montagefod.

Kobling - VS-MP-PPC/CG-PO/FO - 1404321

Multiport Power- og datatilslutning: Push-Pull Power og SC-RJ, til passiv PROFINET-kabling på robotter, inkl. montagefod.

13 træffere

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 48
Postboks 1181
2650 Hvidovre
36 77 44 11

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk