Produktliste switches

Filter

34 træffere

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_FUNCTION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Funktion

  • Flere muligheder
    Luk

    Funktion



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkendelse

  • Flere muligheder
    Luk

    Godkendelse



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_CONNECTION_METHOD_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_TRANSMISSION_SPEED_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_FO_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_CU_STR, helpText=, helpImageUrl=] facetDefinition[facetId=PIM_FAC_AMBIENT_TEMPERATURE_OPERATION_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Omgivelsestemperatur (drift)

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 7008-EIP - 2701418

Managed Switch 7000, 8 RJ45-porte 10/100 MBit/s, kapslingsklasse IP20, EtherNet/IP™

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 7006/2FX-EIP - 2701419

Managed Switch 7000, 6 RJ45-porte 10/100 MBit/s, 2 SC-multimode 100 MBit/s, kapslingsklasse IP20, EtherNet/IP™

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH 7005/FX-2FXSM-EIP - 2701420

Managed Switch 7000, 5 RJ45-porte 10/100 MBit/s, 2 SC-Singlemode 100 MBit/s, 1 SC-multimode 100 MBit/s, kapslingsklasse IP20, EtherNet/IP™

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 8TX - 2989226

Ethernet Smart Managed Compact Switch med 8 10/100 Mbit/s RJ45 porte

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 8GT - 2891123

Ethernet Smart Managed Compact Switch med 8 10/100/1.000 Mbit/s RJ45 porte

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 6TX/2SFP - 2989323

Ethernet Smart Managed Compact Switch med 6 10/100 Mbit/s RJ45 porte og 2 1000 Mbit/s SFP-slots

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 6GT/2SFP - 2891479

Ethernet Smart Managed Compact Switch med 6 10/100/1.000 Mbit/s RJ45 porte og 2 1.000 Mbit/s SFP-slots

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 16TX - 2700996

Ethernet Smart Managed Compact Switch med 16 10/100 Mbit/s RJ45 porte

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 14TX/2FX - 2700997

Ethernet Smart Managed Compact Switch med 14 10/100 Mbit/s RJ45 porte og to 100 Mbit/s FX-SC-multimode-porte

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH SMCS 14TX/2FX-SM - 2701466

Ethernet Smart Managed Compact Switch med 14 10/100 Mbit/s RJ45 porte og to 100 Mbit/s FX-SC-singlemode-porte

34 træffere

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 48
Postboks 1181
2650 Hvidovre
36 77 44 11

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk