Produktliste tilbehør til industriel ethernet

Filter

21 træffere

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkendelse

  • Flere muligheder
    Luk

    Godkendelse



Mediemodul - FL IF 2FX SM SC-D - 2832205

Lysleder-interface-modul til tilslutning af 100Base-FX singlemode-glaslysleder (1.300 nm), SC, tilslutningsretning nedad

Mediemodul - FL IF 2TX VS-RJ-F - 2832344

Interface-modul til tilslutning af Twisted-Pair-kabel, RJ-45, tilslutningsretning fremad

Mediemodul - FL IF 2TX VS-RJ-D - 2832357

Interface-modul til tilslutning af Twisted-Pair-kabel, RJ-45, tilslutningsretning nedad

Mediemodul - FL IF 2FX SC-F - 2832412

Lysleder-interface-modul til tilslutning af 100Base-FX multimode-glaslysleder (1.300 nm), SC, tilslutningsretning fremad

Mediemodul - FL IF 2FX SC-D - 2832425

Lysleder-interface-modul til tilslutning af 100Base-FX multimode-glaslysleder (1.300 nm), SC, tilslutningsretning nedad

Hukommelse - SD FLASH 512MB - 2988146

Program- og konfigurationshukommelse, stikbar, 512 MByte.

Program-/konfigurationshukommelse - FL SD FLASH/MRM - 2700270

Parametreringshukommelse, stikbar, med MRM-funktionalitet

Program-/konfigurationshukommelse - FL SD FLASH/L3/MRM - 2700607

Parametreringshukommelse, stikbar, med MRM- og Layer 3-funktionalitet

Konfigurationshukommelse - FL MEM PLUG - 2891259

Udskiftelig konfigurationshukommelse af modulindstillinger til enkel moduludskiftning og idriftsættelse

21 træffere

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 48
Postboks 1181
2650 Hvidovre
36 77 44 11

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk