Lysleder-patchkabel - FL SM PATCH 5,0 SC-SC - 2901831

Konfektioneret lyslederkabel, Break-Out-kabel, glaslysleder singlemode 9/125 µm, (OS2, Low Water Peak Fiber, stik: SC-duplex / SC-duplex, kapslingsklasse: IP20, til installation i kabelkanaler eller styreskabe, længde: 5 m

Pris:

Oversigt

Tekniske data

Tilbehør

Godkendelser

Downloads

Dine fordele

  • Singlemode-patchkabel til fast installation indendørs
  • Ideelt til anvendelse i fordeleranlæg og til tilslutning af periferiapparater
  • 2,8 mm enkeltelementer af halogenfrit og flammehæmmende materiale
Logo

Varedata

Bestillingsnøgle 2901831
Pakningsstørrelse 1 STK
Salgsnøgle ABNACF -
GTIN 4046356634823
Vægt pr. stk. (ekskl. indpakning) 93,400 g
Toldtarifnummer 85447000
Oprindelsesland CZ (Czech Republic)

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 43C, 1. tv.
2650 Hvidovre
36 77 44 11
  • Opret PDF
  • Anbefale
  • Feedback

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk