Mediemodul - FL SFP FE WDM20-A - 2702437

FastEthernet SFP-WDM-modul til overførsel over maks. 20 km på en leder med en bølgelængde på 1310/1550 nm.

Pris:

Oversigt

Tekniske data

Godkendelser

Downloads

Artikelbeskrivelse

SFP-WDM-modul med en dataoverførselshastighed på 100 Mbit/s ved en bølgelængde på 1310/1550 nm og en maks. overførselsafstand på 20 km.

Varedata

Bestillingsnøgle 2702437
Pakningsstørrelse 1 STK
Salgsnøgle DNN1ZS -
Katalogside Side 425 (C_6_2017)
GTIN 4055626189031
Vægt pr. stk. (ekskl. indpakning) 33,100 g
Toldtarifnummer 85176200
Oprindelsesland TW (Taiwan)

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 48
Postboks 1181
2650 Hvidovre
36 77 44 11
  • Opret PDF
  • Anbefale
  • Feedback

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk