Splejseboks - FOC-SB-FR19:1U-LCD24-OM2 GY - 1418816

19"-splejseboks, grå, 24x LC-duplex OM2

19"-splejseboks, grå, 1 HE, komplet færdigkonfektioneret med splejsning, til 24x LC-duplex OM2

Pris:

Oversigt

Tekniske data

Tilbehør

Downloads

Artikelbeskrivelse

19"-splejsebokse i FDX 20-serien, 1 HE, med udtræksskuffe, til 24x LC-Duplex OM2, grå, komplet forberedt til splejsning (fagligt korrekt formonteret: 24 keramikkoblinger, 48 pigtails, 4 kassetter, 8 kamme, 1 kassettelåg og 48x krympesplejsningsebeskyttelse).
4 kabelindføringer (på bagsiden) inkl. 4 kabelforskruninger M20, måleprotokol og 19" fastgørelsessæt.

Dine fordele

  • udtrækkelig skuffe med lynoplåsning
  • skuffen er nem at tage ud
  • enkeltkomponenter af kvalitet
  • 100 % kontrol inkl. måleprotokol
  • komplet forberedt med splejsning
  • 4 kabelgennemføringer inkl. 4 kabelforskruninger
  • inkl. 19"-fastgørelsessæt
  • inkl. krympesplejsningsbeskyttelse
  • montagevenlig

Varedata

Bestillingsnøgle 1418816
Pakningsstørrelse 1 STK
Salgsnøgle ABNFAZ -
Katalogside Side 386 (C_2_2017)
GTIN 4055626151700
Vægt pr. stk. (ekskl. indpakning) 4.221,000 g
Toldtarifnummer 85389099
Oprindelsesland DE (Germany)

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 48
Postboks 1181
2650 Hvidovre
36 77 44 11

PLCnext Technology

Platformen for grænseløs automatisering.

PLCnext Technology
Til PLCnext-websitet
  • Opret PDF
  • Anbefale
  • Feedback

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk