Produktliste

Filter

13 træffere

facetDefinition[facetId=PIM_FAC_APPROVAL_CBX_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Godkendelse

  • Flere muligheder
    Luk

    Godkendelse



facetDefinition[facetId=PIM_FAC_NUMBER_CHANNELS_FO_STR, helpText=, helpImageUrl=]

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 4G/12 - 2700271

Ethernet Gigabit Modular Switch med fire 1000 Mbit/s Combo-porte og fire 10/100 Mbit/s RJ45-slots, kan udvides med en udvidelsesstation til op til 24 porte

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 12G/8 - 2989200

Ethernet Gigabit Modular Switch med otte 10/100/1000 Mbit/s RJ45 porte og fire 1.000 Mbit/s SFP-porte, kan udvides med en udvidelsesstation til op til 28 porte

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 12G/8-L3 - 2700787

Ethernet Gigabit Modular Switch med otte 10/100/1000 Mbit/s RJ45 slots og fire 1000 Mbit/s SFP-porte, kan udvides med en udvidelsesstation til op til 28 porte, med integreret routing-funktion

Industrial Ethernet Switch - FL SWITCH GHS 4G/12-L3 - 2700786

Ethernet Gigabit Modular Switch med fire 1000 Mbit/s Combo-porte og 12 10/100 Mbit/s RJ45 slots, kan udvides med en udvidelsesstation til op til 24 porte, med integreret routing-funktion

Udvidelsesmodul - FL FXT - 2989307

Udvidelsesmodul til Gigabit Modular Switch FL SWITCH GHS... , udvidelse med op til 8 Ethernet-porte

Mediemodul - FL IF 2POF SCRJ-D - 2891084

Lysleder-interface-modul til tilslutning af 100Base-FX POF/PCF lysledere (650 nm), SC-RJ, tilslutningsretning nedad

Mediemodul - FL IF 2PSE-F - 2832904

Interface-modul til tilslutning af PoE Twisted-Pair-porte, RJ45, tilslutningsretning fremad

Mediemodul - FL IF 2TX VS-RJ-F - 2832344

Interface-modul til tilslutning af Twisted-Pair-kabel, RJ-45, tilslutningsretning fremad

Mediemodul - FL IF 2FX ST-D - 2884033

Lysleder-interface-modul til tilslutning af 100Base-FX multimode-glaslysleder (1.300 nm), ST, tilslutningsretning nedad

Mediemodul - FL IF 2FX SM SC-D - 2832205

Lysleder-interface-modul til tilslutning af 100Base-FX singlemode-glaslysleder (1.300 nm), SC, tilslutningsretning nedad

13 træffere

PHOENIX CONTACT A/S

Hammerholmen 48
Postboks 1181
2650 Hvidovre
36 77 44 11

Denne hjemmeside anvender cookies. Ved at fortsætte accepterer du vores cookie regler. Læs vores erklæring om beskyttelse af persondata.

Luk