montážní

Jarní akční ceny na montážní materiál

Vyzkoušejte za akční ceny montážní materiál a ušetřete čas i peníze.

Nosné lišty

Nosné lišty jsou v nabídce různých povrchových úpravách a odpovídají evropské normě EN 60715. ZVláštní důraz se klade na vysokou přesnost rozměrů a povrchovou úpravu, které převyšují požadavky normy.

V akční nabídce jsou nosné lišty v délce 2m. Akční nabídka ke stažení v pdf.

Kabelové žlaby

Široké spektrum kabelových žlabů umožňuje jednoduché a flexibilní uložení kabelů.Žebrování má zkosené zakončení, zaručují lehkou montáž a držení krytu jak při horizontální, tak vertikální montáži. Jednoduché vylamování žeber bez nástroje.

V akční nabídce jsou kabelové žlaby v délce 2 metry. Akční nabídka ke stažení v pdf.

 

Montážní materiál

Rozvodná zařízení a rozváděče lze realizovat vhodnými montážními produkty a zvolením správného nástroje uspoříte čas a prostor.

Kabelové vyývodky jsou k dispozici v kovovém a plastovém provedení jak do klasickýc prostorů, tak i do prostorů s nebezpečím výbuchu.

Šroubové i pružinové svorky stínění s velkoplošným tlačným prvkem

Ochranné hadice palstové, z oceli nebo opláštěné PVC a PU. K těmto hadicím je široké portfolio koncovek a šroubení k upevnění na panel nebo těžký konektor.

Vázací pásky jsou rozděleny do několika kategorií dle použití. Například pro venkovní použití s UV odolností, vysokoteplotní, magnetické do potravinářského nebo farmaceutického průmyslu, z ušlechtilé oceli pro náročnější prostředí, ale také v lasickém provedení do rozváděčů.

Kompletní akční nabídka ke stažení v pdf.

 

Obrázek je  ilustrativní

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít