SPS IPC Drives 2018

SPS IPC Drives 2018

Navštivte společnost Phoenix Contact na předním evropském veletrhu pro automatizaci. 27. - 29. 11. 2018 v Norimberku

Vítejte ve společnosti Phoenix Contact na veletrhu SPS IPC Drives 2018 - těšíme se na vaši návštěvu v hale č. 9, stánek 310.

Zde najdete informace o předním evropském odborném veletrhu pro elektronickou automatizaci. Přibližně 1 700 vystavovatelů představí v Norimberku od 27. do 29. 11. 2018 své nejnovější produkty, trendy a řešení v oblasti inteligentní a digitální automatizace. Hlavním tématem veletrhu bude opět Industrie 4.0.

Zde najdete mapu areálu veletrhu SPS IPC Drives 2018, abyste snadno zavítali na nás veletržní stánek.

Popis
Plánek SPS IPC Drives [PDF, 70 KB]

Buďte naším hostem na veletrhu SPS IPC Drives

Chcete-li navštívit veletrh, můžete si zdarma zajistit svou vstupenku. Klikněte za tímto účelem na následující tlačítko a zaregistrujte se zadáním online registračního čísla 1810371873.

Naše top produkty na veletrhu SPS IPC Drives

Společnost Phoenix Contact nabízí v rámci automatizace a digitalizace komplexní produkty a řešení, která přesvědčí jak svou kvalitou, tak bezpečností ve éře internetu věcí (IoT). Níže bychom vám chtěli představit výběr, abyste již nyní mohli získat prvotní představu.

Zažijte řešení typu „vše v jednom“ pro průmyslové označování s novou generací BLUEMARK ID. Díky ekologické technologii UV LED přístroje zpracovávají více než 1 350 různých označovacích materiálů. Tiskárna BLUEMARK ID COLOR také poprvé označuje barevně. Intuitivní ovládání tiskárny probíhá pomocí dotykového displeje. Jasná struktura nabídky vám najde další nápovědu, od instruktážních videí týkajících se obsluhy až po automatické rozpoznávání materiálů.

Plánovací a označovací software PROJECT complete vás bude nepřetržitě podporovat při návrhu rozvaděče. Přes rozhraní kompatibilní se všemi běžnými programy CAE můžete importovat své elektrické návrhy kliknutím myší. Software automatizuje řadu kroků při konstrukci svorkovnice a vytváření vhodných značek. Následně si hotový produkt můžete přímo objednat online. Tímto způsobem se software PROJEKT complete stává vaším digitálním rozhraním při konstrukci rozvaděčů.

Znovu objevte bezpečnou technologii startéru motoru. Nová verze CONTACTRON pro nabízí jednoduchou integraci bezpečnosti s vyhodnocením bezpečnosti a skupinovým vypnutím podle PL e. Umožňuje modulární rozšíření.

Nový systém PTFIX pro individuální rozvod napětí se skládá z bloků připravených k připojení v jedenácti možných barvách, s různými počty pólů a typy instalace, s průřezy od 1,5 do 4 mm² s technologií Push-in. Bloky s až 18 kontaktními body lze kombinovat podle potřeby, namontovat na nosnou lištu nebo přímo, nebo nalepit. S Online konfigurátorem uskutečníte všechna svá přání – a to včetně kalkulace ceny a možnosti rychlého objednání.

Trend miniaturizace je citelný i v oblasti síťové kabeláže. Nové kompaktní konektory M8 zajišťují Ethernet a PROFINET pro ty nejmenší přístroje a ušetří až 30 % instalačního místa ve srovnání s konektory M12. Symetricky uspořádané kontakty zajišťují bezpečný přenos dat. Technologie Power-over-Ethernet současně napájí polní přístroje.

V důsledku častějšího propojování inteligentních výrobních zařízení sítí se zvyšuje počet kabelových připojení. Zde jsou řešením modulární průmyslové konektory. Pomocí konektoru HEAVYCON modular můžete flexibilně kombinovat kontaktní vložky pro výkon, signály, data a stlačený vzduch v jednom pouzdře. Nový online konfigurátor HEAVYCON vás optimálně podporuje při konstrukci a objednávce vašeho individuálního konektoru.

Normy DIN VDE 0100-443 a DIN VDE 0100-534 předepisují, kdy je požadována přepěťová ochrana v nízkonapěťových systémech, a kde a jak je třeba ji nainstalovat. Od 1. října 2016 jsou obě normy v platnosti v přepracovaném znění. Přechodné období pro dokončení plánů a realizací uplyne 14. prosince 2018. Informujte se na našem stánku o předepsaných i nepovinných vhodných způsobech ochrany budov.

Optimálně vhodný pro jednoduché, prostorově úsporné rozvedení potenciálu: jednokanálový elektronický přístrojový jistič PTCB lze můstkovat se systémem řadových svornic CLIPLINE complete. Nabízí možnost nastavení v rozsahu od 1 do 8 ampérů na minimální konstrukční šířce. Přesně k PLC představíme další varianty produktů. Poptejte se přímo na veletržním stánku na univerzální přístrojový jistič s konstrukční šířkou 6 mm.

Chraňte svůj napájecí systém pomocí vhodných elektronických přístrojových jističů. V našem portfoliu snadno najdete vhodný produkt pro vaši aplikaci. Využijte výhod snadné manipulace během uvádění do provozu.

S konektory board-to-board série Fine pitch společnost Phoenix Contact poprvé nabízí stíněné a nestíněné řešení pro přenos signálů a dat. Převádějte individuální uspořádání desek plošných spojů s různými provedeními, výškami a počty pólů v rastrech 0,8 mm a 1,27 mm.

Kulaté konektory série M17-M40 PRO poskytují univerzální řešení pro přenos signálu a výkonu. Díky jedinečné rychlospojce Lock45 realizujete připojení rychle a bezpečně. Zástrčková kompatibilita více značek vám umožňuje rozmanitá řešení pro standardní připojení i rychlospojky.

Modulární pouzdra řady ICS tvoří základ pro budoucí přístroje IoT: Využijte jedinečnou modularitu v připojovací technice se standardizovanými přípojkami jako RJ45, USB, D-SUB a anténními zásuvkami jako integračními komponenty. K tomu využijte výhod systému pouzder s odstupňovanými velikostmi a volitelnými konektory sběrnice na nosnou lištu.

Naše tipy pro vaši návštěvu veletrhu PLC IPC Drives

Zde naleznete naše osobní tipy pro vaši návštěvu, které jsme získali na základě účasti na veletrhu v průběhu dvou desítek let.

Na norimberské výstaviště se bez problémů a rychle dostanete autem, vlakem, letadlem nebo veřejnou dopravou. Linky metra U1 a U11 (směr Langwasser Süd) vás dovezou přímo z hlavního nádraží k výstavišti. Jízda z hlavního nádraží k výstavišti trvá jen osm minut.

Do své navigace zadejte jednoduše jen Norimberk. Jeden z nejmodernějších dopravních a parkovacích systémů v celé Evropě vás dovede do cíle. Je dynamicky přizpůsoben aktuální dopravní situaci a povede vás volnými příjezdovými cestami na jedno z celkem 14 000 parkovišť v okolí veletržního centra.

Během veletrhu SPS IPC Drives jsou žádány hotely v bezprostřední blízkosti výstaviště. Klidně si najděte trochu vzdálenější ubytování, město a obzvláště bližší okolí Norimberku nabízí optimální možnosti ubytování. Vyplatí se porozhlédnout se: také v okolních obcích naleznete hostince a zajímavé možnosti ubytování, ve kterých si po náročném dni na veletrhu můžete odpočinout.

Informace o veletrhu SPS IPC Drives 2018

Těšíme se na vás! Navštivte společnost Phoenix Contact také v roce 2018 na předním evropském odborném veletrhu pro elektrickou automatizaci v Norimberku:

 • od 27. do 29. listopadu 2018
 • Hala 9, stánek 310
AdresaOtevírací doba
NürnbergMesse
Messezentrum 1
90471 Norimberk
úterý od 9:00 do 18:00
středa od 9:00 do 18:00
čtvrtek od 9:00 do 17:00

Další informace o veletržním městě Norimberku, program veletrhu, vystavovatelích, ubytování, vstupenkách, vedení a mnoho dalšího naleznete na webových stránkách veletrhu SPS IPC Drives.

Ohlédnuti za veletrhem SPS IPC Drives 2017

Veletržní stánek společnosti Phoenix Contact 2017  

Společnost Phoenix Contact se prezentuje na veletrhu SPS 2017

Společnost Phoenix Contact se těší z vydařeného veletrhu v roce 2017.

Veletrh SPS IPC Drives 2017 zaznamenal 70 264 návštěvníků a 1 675 vystavovatelů na výstavní ploše 130 000 m².

Návštěvníci se zajímali zejména o perspektivní témata digitální automatizace. Na základě toho se vystavovatelé a návštěvníci zabývali následujícími otázkami: kam směřujeme, co nás čeká, jak by měly být aplikace navrhovány pokud možno již dnes.

Společnost Phoenix Contact již nabídla odpověď v podobě inovativních produktů a řešení: s průmyslovými řešeními komunikace, elektronickými jističi, stabilní sítí WLAN pro navrhování strojů, s novou technologií pro otevřenou platformu řízení a s průmyslovými cloudovými řešeními ukazujeme cestu do digitalizovaného průmyslu.

Co je veletrh SPS IPC Drives?

Veletrh SPS IPC Drives je přední evropský odborný veletrh pro elektrickou automatizaci. Norimberk je perfektní základnou pro hledání správných řešení pro vaše automatizační procesy. Vystavují se zde mimo jiné produkty a služby z následujících oblastí:

 • technologie ovládacího řízení,
 • IPC,
 • elektrická technika řízení pohonů, 
 • ovládání a dohled,
 • průmyslová komunikace,
 • software a informační technika ve výrobě,
 • technologie rozhraní,
 • mechanická infrastruktura,
 • senzorika.

S námi budete mít přehled: pomůžeme vám v nalezení vašeho odborného tématu. Kontaktujte nás jednoduše – v našem veletržním stánku v hale 9 vám rádi poradíme.

Phoenix Contact na veletrhu SPS IPC Drives

Veletržní stánek společnosti Phoenix Contact 1993  

Phoenix Contact na veletrhu SPS IPC Drives 1993

Společnost Phoenix Contact se veletrhu zúčastnila poprvé v roce 1993. Tehdy zde bylo 156 vystavovatelů a 4 923 návštěvníků. Do roku 1996 se veletrh SPS IPC Drives konal v Sindelfingenu, v roce 1997 se přemístil do Norimberku.

Již 25 let je společnost Phoenix Contact každý rok přítomna na veletrhu v Norimberku se svými inovacemi pro automatizační techniku. První účast společnosti Phoenix Contact na veletrhu v roce 1993 probíhala pod názvem: Mezinárodní odborný veletrh a kongres pro programovatelné řídicí jednotky, průmyslové počítače a elektrickou techniku řízení pohonů.

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Náš veletržní stánek

Stáhněte si zde plánek našeho veletržního stánku a využijte ho při své návštěvě veletrhu.

Náš veletržní stánek
Otevřít plánek stánku [PDF, English, 51 KB]

Nyní zaznamenat termín

Poznačte si termín light+building do svého osobního kalendáře.

Nyní zaznamenat termín
Zaznamenat termín

Další informace

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít