Veletrh Hannover Messe 2020

Veletrh Hannover Messe 2020

Od 20. do 24. dubna 2020 v Hannoveru

CTO Roland Bent na HM19

CTO Roland Bent na HM19

Rádi bychom poděkovali všem návštěvníkům, kteří navštívili úspěšný Hannover Messe 2019. Náš CTO Roland Bent shrnul pět vzrušujících dnů veletrhu, jen se podívejte.

Phoenix Contact - Váš klíčový partner pro kreativní řešení v oblasti technologie připojení, elektroniky a automatizace na cestě do inteligentního světa.

P.S.: Příští Hannover Messe se bude konat ve dnech 20. - 24. dubna 2020.

Buďte naším hostem na veletrhu Hannover Messe 2019

Vítejte u společnosti Phoenix Contact na veletrhu Hannover Messe (HM). Tento rok se světový průmyslový veletrh koná pod heslem „Home of Industrial Pioneers“.

Od 1. - 5.dubna 2019 vám budeme prezentovat kreativní řešení z technologie propojování, elektroniky a automatizace. Společnost Phoenix Contact bude přítomna na předním veletrhu Integrated Automation, Motion & Drives (IAMD) – jedním z šesti klíčových témat na veletrhu Hannover Messe – v hale 9, stánek F40. Tento přední veletrh je globálním hotspotem pro Industrie 4.0. Vše se tu točí kolem řešení pro digitalizaci.

Phoenix Contact je s rozmanitou nabídkou průkopnických produktů a řešení, služeb a know-how vašim kontaktem na cestě k chytrému světu.

Zajistěte si vstupenku zdarma na veletrh Hannover Messe 2019. Klikněte na následující tlačítko a zaregistrujte se pro obdržení vaší osobní vstupenky.

Naše mimořádné události a těžiště na veletrhu Hannover Messe

HIGHLIGHTS 2019  

HIGHLIGHTS 2019

Zakuste naši rozmanitou nabídku inovativních produktů, řešení, softwaru a služeb vhodných pro vaše aplikace. Poznejte naše inovativní řešení pro konstrukci rozvaděčů a jak lze díky využití digitálních dat výrazně zredukovat náklady na pracovní sílu.

Profitujte z našeho digitálního tržiště pro automatizaci. Využijte nabídky našeho PLCnext Store pro stažení inovativních řešení pro vaše aplikace. Anebo nabídněte svoje vlastní Apps v Store a rozvíjejte nové digitální obchodní modely.

Nechejte se inspirovat a najděte všechny inovace na následujícím odkazu.

Plánek stánků

Phoenix Contact na veletrhu Hannover Messe 2019

Veletržní stánek společnosti Phoenix Contact na veletrhu HM19

Informujte se o našem vystoupení na veletrhu v hale 9, stánek F40. Podívejte se předem na oblasti témat, které vám na veletrhu Hannover Messe odprezentujeme. S naším plánkem stánků se na místě rychle zorientujete.

Partnerská země Švédsko

Stefan Nordenfors, Managing Director Phoenix Contact Sweden

Stefan Nordenfors, Managing Director Phoenix Contact Sweden

Jako každý rok, je uprostřed zájmu partnerská země veletrhu Hannover Messe. Poté co v roce 2018 bylo partnerskou zemí průmyslového veletrhu Mexiko, letošní veletrh bude doprovázen Švédskem. Cílem švédského vystoupení je zesílení spolupráce, inovací a digitální transformace.

Phoenix Contact je ve Švédsku zastoupena od 1963 a sídlí v Huddinge, ve švédské provincii Stokholm. V naší dceřiné společnosti založené v roce 1981 pracuje cca 60 zaměstnanců. Další pobočky se nachází v Malmö a Göteborgu.

Veletržní informace o veletrhu Hannover Messe

Abyste se na místě lépe orientovali a rychleji našli Phoenix Contact v hale 9, v příloze najdete plánek půdorysu veletrhu Hannover Messe.

Všechny další potřebné informace o veletrhu, mimo jiné otevírací doby, příjezd veřejnými dopravními prostředky jako je bus a železnice, hotely a jiné ubytování v Hannoveru, najdete na oficiálních webových stránkách veletrhu Hannover Messe.

Pro ideální přípravu vaší návštěvy veletrhu vám kromě toho doporučujeme veletržní aplikaci Hannover Messe. Zde najdete všechny informace o veletrhu v kompaktní formě na jeden pohled.

Ohlédnutí za veletrhem Hannover Messe 2018

Veletrh Hannover Messe 2018 přilákal více než 5 000 vystavovatelů a 210 000 návštěvníků z celého světa. Podíl návštěvníků z řad odborné veřejnosti činil 30 %. Návštěvníci se zajímali především o témata jako Průmysl 4.0, elektromobilita, perspektivní energetické systémy nebo řešení pro budoucnost.

Společnost Phoenix Contact již nabídla odpověď v podobě inovativních produktů a řešení: s průmyslovými řešeními komunikace, elektronickými jističi, stabilní sítí WLAN pro navrhování strojů, s novou technologií pro otevřenou platformu řízení a s průmyslovými cloudovými řešeními ukazujeme cestu do digitalizovaného průmyslu.

Co je veletrh Hannover Messe?

Společnost Phoenix Contact na celosvětově největším průmyslovém veletrhu  

Společnost Phoenix Contact na celosvětově největším průmyslovém veletrhu

Veletrh Hannover Messe (zkráceně HM) je nejvýznamnějším veletrhem pro mezinárodní průmysl. Zahrnuje několik předních veletrhů zaměřených na klíčová témata moderního průmyslu:

  • Integrated Automation, Motion & Drives: mezinárodní veletrh pro integrovanou automatizaci, průmyslovou IT, pohonné a fluidní technologie
  • Digitální továrna: přední mezinárodní veletrh pro integrované procesy a IT řešení
  • Energy: přední mezinárodní veletrh integrovaných energetických systémů a mobility
  • Industrial Supply: přední mezinárodní veletrh inovativních dodavatelských řešení a odlehčených konstrukcí
  • Research and Technology: přední mezinárodní veletrh pro výzkum, vývoj a přenos technologií

Tyto přední veletrhy jsou zaměřeny na různé technologie a oblasti použití. V roce 2018 proběhne fúze veletrhů Industrial Automation a MDA a stane se z nich nová každoroční událost Integrated Automation, Motion & Drives (IAMD). IAMD bude pokrývat celé spektrum průmyslové automatizace, IT, pohonných a fluidních technologií. Tímto způsobem společnosti získají platformu na prezentaci řešení inteligentních výrobních procesů. Tímto způsobem se inteligentní továrna stává realitou. Společnost Phoenix Contact bude zastoupena na novém předním veletrhu v hale 9.

Phoenix Contact na veletrhu v Hannoveru

Veletržní stánek společnosti Phoenix Contact  

Veletržní stánek společnosti Phoenix Contact na veletrhu HM 2018

Společnost Phoenix Contact je s průmyslovým veletrhem spojena extrémně silným poutem, a to nejen kvůli své geografické blízkosti. Již více než 65 let přináší společnost z Blombergu na veletrh v Hannoveru neustále technologické inovace.

Kromě společností Siemens a Rittal je společnost Phoenix Contact v současné době jedním z největších vystavovatelů na veletrhu v Hannoveru. Naši odborníci vám poskytnou nejnovější informace z oblasti automatizace a elektroniky. Představí vám budoucí řešení pro epochu Průmyslu 4.0. S téměř 100letými zkušenostmi pracuje společnost Phoenix Contact již dnes na inteligentní výrobě budoucnosti.

Naše mimořádné události z více než 60leté historie veletrhu Hannover Messe

Veletržní stánek společnosti Phoenix Contact kolem roku 1960  

Veletržní stánek společnosti Phoenix Contact kolem roku 1960

Phoenix Contact a Hannover Messe: dlouhé přátelství

Společnost Phoenix Contact je na veletrhu Hannover Messe zastupována technologickými inovacemi od roku 1953.

Největší průmyslová show na světě je vyvrcholením obchodního roku: zde se nové produkty konečně představují veřejnosti.

Za 65 roků veletržní historie zaznamenala společnost zcela mimořádné události:

Návštěva prezidenta Obamy na veletrhu Hannover Messe  

Návštěva prezidenta Obamy na veletrhu Hannover Messe

Návštěva prezidenta Obamy na veletrhu Hannover Messe: s kancléřkou a prezidentem vstříc budoucnosti

V roce 2016 byly Spojené státy americké partnerskou zemí veletrhu Hannover Messe. Při této příležitosti navštívil Hannover tehdejší americký prezident Barack Obama. Během tradiční prohlídky veletrhu se spolkovou kancléřkou Angelou Merkelovou si nechal ukázat vynikající technické inovace.

Při této příležitosti si na stánku Phoenix Contact nechali představit nový konektor rychlého nabíjení pro elektromobily od Franka Stührenberga a Jacka Nehliga. Speciální vychytávka: pro ilustraci rychlého dobíjení byl použit sportovní vůz DeLorean DMC-12 ze série filmů „Návrat do budoucnosti“. Prezident Obama byl nadšený nejen z inovativní technologie nabíjení. Zapůsobil na spolkovou kancléřku a generálního ředitele společnosti Phoenix Contact Franka Stührenberga svými filmovými znalostmi.

Historie veletrhu Hannover Messe

Zjistěte více o 70leté historii veletrhu Hannover Messe.

Největší průmyslový veletrh na světě si sám propůjčil motto „Tradice a inovace“. Byla založen v roce 1947 jako „Exportní veletrh 1947 Hannover“ pod záštitou organizace Deutsche Messe und Ausstellungs-AG Hannover-Laatzen. Po druhé světové válce měl nový průmyslový veletrh představovat protipól veletrhu v Lipsku v bývalé NDR a zdůrazňovat inovační sílu západního Německa.

Jako místo mezinárodních kontaktů veletrh Hannover Messe rychle přitáhl pozornost zahraničních hostů. Již v roce 1950 se jej zúčastnili vystavovatelé z deseti různých zemí, včetně USA. Časem se zvyšoval mezinárodní význam veletrhu. První partnerská země veletrhu Hannover Messe byla Brazílie v roce 1980. Od té doby každý rok představují své výrobky společnosti z jiných zemí.

Dnes je přední veletrh průmyslu považován za indikátor technologického vývoje. V současné době převládají na veletrhu témata jako internet věcí, průmyslová digitalizace, robotika a obnovitelné energie. Pro Průmysl 4.0, digitální průmyslovou revoluci, budou v nadcházejících letech představeny četné inovace, samozřejmě nejprve na veletrhu Hannover Messe (dále jen: HM).

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Sociální média @ #HM19

Nenechejte si ujít žádné novinky z veletrhu a buďte tam živě prostřednictvím sociálních médií.

Sociální média @ #HM19
Sociální média @ #HM19

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít