Kompletní řešení pro fotovoltaiku

Jednoduše a bezpečně: konektory pro fotovoltaiku

Vsaďte se SUNCLIX na fotovoltaická řešení od jednoho dodavatele – od fotovoltaického modulu přes kabeláž DC k měniči až po připojení AC pro napájení do elektrické sítě.

Pro kabeláž fotovoltaických zařízení nabízí Phoenix Contact průchodné kompletní řešení: navzájem přizpůsobené a kvalitní komponenty SUNCLIX zjednodušují instalaci a zaručují investorům, plánovačům, instalatérům a provozovatelům stabilní získávání energie a napájení.

Vaše výhody

  • Vysoká investiční a provozní bezpečnost díky jedinečné technice připojení SUNCLIX s ochranou před chybným zapojením
  • Trvale stabilní získávání energie díky izolačním materiálům odolným vůči povětrnostním vlivům a kvalitním kontaktům s minimalizovanými přechodovými odpory
  • Jednoduché procesy Design-in, nákupu a skladování díky průchodným řešením připojení AC a DC od jednoho dodavatele
  • Rychlá a spolehlivá kabeláž na místě díky jedinečnému pružinovému připojení SUNCLIX pro průřezy vodiče od 2,5 mm² do 16 mm²
  • Nové potenciály na trhu díky zásuvným systémům optimalizovaným podle aplikace pro měniče modulu a pro fotovoltaické systémy integrované do stavby (BIPV)

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít