Věž

Věž

Inovativní komplexní řešení

Vybavte své systémy ve věži spolehlivě a dlouhodobě řešeními od společnosti Phoenix Contact.

Zpět na Zařízení pro zpracování větrné energie

Kategorie

  • Řešení pro osvětlení věže

    Phoenix Contact nabízí kompletní systém osvětlení věže větrných elektráren, od zdroje nepřerušeného napájení až po světelné diody.

Věž zařízení pro zpracování větrné energie obsahuje vedle měniče a kabeláže dat, signálu a výkonu i kompletní infrastrukturu pro servis zařízení pro zpracování větrné energie jako osvětlení nebo dopravní zařízení. To jsou systémy, které jednají částečně nezávisle na hlavní řídicí jednotce, které musí být nicméně dohlíženy a konstruovány v souladu s místní bezpečnostní normou.

Kabeláž měniče, elektronika v podlahové krabici, osvětlovací nebo dohledové systémy – u společnosti Phoenix Contact najdete inovativní kompletní řešení pro věž zařízení pro zpracování větrné energie.

Vaše výhody

  • Snížení servisních zásahů s bezúdržbovými řešeními osvětlení
  • Funkčně bezpečně s bezpečnostními řešeními pro samostatné nebo zasíťované systémy
  • Časová úspora s chytrými řešeními kabeláže

Kabeláž

Kabeláž ve věži větrné elektrárny  

Řešení pro spolehlivou kabeláž ve věži

Pro trvalé spolehlivou kabeláž věže zařízení pro zpracování větrné energie u nás najdete mnoho řešení: pro přenos signálů i dat a výkonu.

Díky kabelům osazeným dle specifikace zákazníka se opět sníží čas potřebný na instalaci tím, že lze kabely a konektory přesně přizpůsobit požadavkům.

Osvětlení

Osvětlení ve věži větrné elektrárny  

Bezúdržbová a snadno instalovatelná řešení osvětlení

Řešení osvětlení od společnosti Phoenix Contact přesvědčí díky svému bezúdržbovému provozu. Díky speciální technice konektorů je možné propojit osvětlení věže rychleji a především jednodušeji, takže není zapotřebí už žádný vyškolený elektrikář.

Integrovaný zdroj nepřerušeného napájení zaručuje v případě nouze dostatečné osvětlení. Nouzové osvětlení není zapotřebí, protože úsporné LED diody mohu být bez problému napájeny pomocí této baterie.

Dopravní zařízení

Dopravní zařízení  

Bezpečná řešení pro spolehlivé odpojení v případě nouze

Aby bylo možné zaručit bezpečnost osob v dopravních zařízeních, nabízíme funkčně bezpečné samostatné systémy pro spolehlivé odpojení v případě nouze.

Základem jsou modulární malé řídící jednotky, které přebírají funkci dohledu. Díky rádiovým modulům RADIOLINE se vytvoří komunikace s řídicí jednotkou zařízení.

Technika pro samostatné a zasíťované subsystémy

I ve věži zařízení pro zpracování větrné energie je žádána robustní technika. Částečně samostatně pracující subsystémy jako dopravní zařízení vybavíte spolehlivě a dlouhodobě řešeními od společnosti Phoenix Contact.

Modulární technologie ovládacího řízení a rozsáhlé portfolio modulů V/V přitom dovolují i dodatečné flexibilní rozšíření systémů, například o záznam energetických dat pro napájení. Pro osvětlení je důležitá časově úsporná a především jednoduchá kabeláž.

Technika pro samostatné a zasíťované subsystémy

Robustní technika pro věž – od kabeláže přes osvětlení až po dopravní zařízení

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Servis

Řešení pro osvětlení věže

Kompletní systém z jednoho rozvaděče

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít