Elektrické vybavení

Elektrické vybavení

Efektivní automatizace

Přizpůsobené komponenty zajišťují průběžnou automatizaci – od senzoru až po velín.

Pro průchodnou automatizaci zařízení pro zpracování větrné energie od senzoru až po velín je vyžadována zejména robustní a výkonná technika. Phoenix Contact nabízí inteligentní řešení, s nimiž můžete spolehlivě a efektivně automatizovat dílčí aplikace i kompletní zařízení pro zpracování větrné energie až po větrný park.

Základem pro oborová řešení jsou produkty, které byly vyvinuty zvlášť pro náročné podmínky a skvěle se doplňují, např. přepěťová ochrana, spojovací technika, řídicí jednotky, systémy V/V, software nebo síťová technika.

Vaše výhody

  • Kontaktní partner pro všechno díky rozsáhlému portfoliu
  • Průchodná automatizace s navzájem přizpůsobenými komponenty
  • Úspora zdrojů díky profesionální podpoře inženýringu

Inženýring

Pracovníci inženýringu aplikace pro zpracování větrné energie  

Podporujeme váš při inženýringu vašeho zařízení pro zpracování větrné energie

S naším know-how a dlouholetými zkušenostmi rádi převezmeme inženýring vaší aplikace pro větrnou energii: od programování vašeho malého zařízení pro zpracování větrné energie přes rapid prototyping až po vizualizaci celého větrného parku.

Navíc nabízíme rozsáhlé koncepty ochrany vašich zařízení před poškozením v důsledku přepětí.

Hardware

Komponenty pro automatizaci zařízení pro zpracování větrné energie  

Výkonné a spolehlivé hardwarové komponenty

Naše komponenty pro oblast větrné energie se vyznačují vysokou výkonností a spolehlivostí.

Řídicí systémy AXIOCONTROL a systémy V/V AXIOLINE jsou například odolné vůči vibracím a ideální pro použití dokonce v hlavici.

Phoenix Contact nabízí pro každou oblast automatizace vašeho zařízení pro zpracování větrné energie vhodný hardware: síťovou techniku, bezpečnostní řídicí jednotky, přepěťovou ochranu, spojovací techniku a mnoho dalšího.

Software

Knihovny funkčních bloků pro větrnou energii  

Jednoduchý inženýring díky předem naprogramovaným funkčním blokům

Ušetřete čas při inženýringu, aktualizacích a přizpůsobeních programování při provozu vašeho zařízení pro zpracování větrné energie.

Knihovny funkčních bloků jako Wind Power Control Library (WPCL) značně usnadňují integraci funkcí specifických pro zařízení pro zpracování větrné energie a webový přístup k vašemu zařízení.

Technika pro oblast větrné energie, která nadchne

Od hlavice přes sběrací kroužek a top box až po řízení větrného parku: Pro každé místo použití najdete u nás vhodné řešení, přizpůsobené příslušným požadavkům.

Všechny komponenty skvěle spolupracují a tvoří tak průchodný systém automatizace pro váš projekt na zpracování větrné energie. Vaše výhoda: zkušený partner pro všechny otázky o elektrickém vybavení.

Elektrické vybavení pro větrné elektrárny

Elektrické vybavení pro automatizaci vašeho zařízení pro zpracování větrné energie

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít