Úprava odpadních vod

Úprava odpadních vod

Vaše aplikace určuje řešení

Vsaďte na celistvá řešení pro energeticky úspornou a bezpečnou úpravu odpadních vod.

Zpět na Aplikace a řešení

Kategorie

 • Regulace přítoku
  Regulace přítoku

  Phoenix Contact nabízí řešení ovládání pro systémy k zachycování dešťové vody a čerpadla odpadních vod i funkční bloky a komponenty pro management motoru.

 • Mechanické předčištění
  Mechanické předčištění

  Řídicí a komunikační řešení společnosti Phoenix Contact zajistí plynulý průběh mechanického předčištění.

 • Biologické čištění
  Biologické čištění

  Funkční bloky, přístroje k měření energie, síťové komponenty a technologie ovládacího řízení společnosti Phoenix Contact přispívají k efektivnímu biologickému čištění.

 • Dočištění odpadních vod
  Spolehlivý provoz zařízení

  Phoenix Contact nabízí řešení pro nepřerušovaný provoz a bezdrátovou datovou komunikaci pro pohyblivé nebo těžko přístupné části zařízení.

 • Kalové hospodářství
  Kalové hospodářství

  Phoenix Contact nabízí široké portfolio řešení pro kalové hospodářství od zaznamenávání dat energie až k ukládání a hodnocení provozních dat.

 • Procesní knihovna pro vodní hospodářství

  Phoenix Contact nabízí s procesní knihovnou Waterworx softwarovou knihovnu přizpůsobenou požadavkům vodního hospodářství a hospodářství odpadních vod.

 • Prediktivní údržba pro čerpadla a motory
  Prediktivní údržba

  Společnost Phoenix Contact nabízí řešení skříňového rozvaděče, které je připravené k instalaci, s cílem snadné realizace prediktivní údržby vašeho zařízení.

Situace likvidace odpadních vod na komunální úrovni se v posledních letech velmi změnila: Dosud byl tento obor určován především právními požadavky, nyní navíc musí firmy zabývající se likvidací odpadních vod zvládnout nové úlohy. Některé z nich jsou demografické změny, dopady globální změny klimatu, potřeba sanace a zacházení s mikroškodlivinami i efektivita zdrojů a energie.

Kromě toho vznikají nové procesy čištění, jako např. používání kavitace proti hormonálním reziduím a využívání tepla odpadních vod na cestě k čističce odpadních vod. Jako dlouholetý partner vodního hospodářství stojíme společně s vámi před těmito výzvami.

Přehled: Úprava odpadních vod

Přehled: Úprava odpadních vod

Spolehlivá řešení pro úpravu odpadních vod od automatizační techniky k regulaci přítoku až k energeticky úsporným řešením pro kalové hospodářství

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít