Pouliční osvětlení

Pouliční osvětlení

Efektivní řízení osvětlení

Moderní řešení osvětlení zajišťují atraktivnější a bezpečnější silnice a náměstí.

Zpět na Silniční provoz

Kategorie

Dostupná infrastruktura pouličního osvětlení musí čelit novým technickým a ekonomickým výzvám. V popředí stojí zvýšení bezpečnosti a atraktivity silnic a náměstí. Městští plánovači přitom sází na energeticky úsporná řešení nenáročná na údržbu.

S inovativními systémy řízení světla od společnosti Phoenix Contact řídíte osvětlení v souladu s potřebami z velína pomocí standardizované telemechaniky. Flexibilní možnosti spínání přitom umožňují efektivní spínání.

Vaše výhody

  • Značná minimalizace nákladů na údržbu a energii díky diagnostice a monitoringu všech stanic v řídicím systému
  • Přenos všech dat k vyhodnocení a archivaci prostřednictvím mobilního rádiového spojení k velínu
  • Automatické ovládání osvětlení pomocí zápisů do kalendáře v případě poruchy komunikace

Decentralizované ovládání a zachycení

Ovládání systému pouličního osvětlení  

Ovládání osvětlení v souladu s potřebami

Řiďte systémy pouličního osvětlení efektivně a především energeticky úsporně.

S naším systémem automatizace komunikujete pomocí standardizované telemechaniky. Osvětlení spínáte v souladu s potřebami a v závislosti na průběhu stmívání.

Ochrana

Kompletní řešení přepěťové ochrany  

Ochrana před přepětím

Škody v důsledku přepětí značně snižují potenciál úspory úsporného pouličního LED osvětlení. S kompletními řešeními přepěťové ochrany a přístrojové ochrany udržujete své náklady na co nejnižší úrovni.

Svodiče přepětí BLOCKTRAB spolehlivě chrání vaše elektrické vybavení.Instalace přímo do světla nebo do kabelové přechodové skříně je snadná.

Stálá výměna dat

Správa dat ve velíně  

Přenos dat s bezpečným přístupem

Pro dohled vzdálených zařízení, analýzu naměřených hodnot a archivaci dat musí být všechny stanice propojeny s velínem. ODP server umožňuje dálkový přenos dat s bezpečným přístupem.

Pomocí kabelů nebo prostřednictvím mobilního rádiového spojení je možné data stále vyměňovat mezi rozvody pouličního osvětlení a systémem SCADA.

Efektivní řízení pouličního osvětlení pomocí M2M komunikace

Signální a ovládací přístroj TC Mobile I/O X300 přebírá v celkovém systému řízení světelných pásů v rozvodu pouličního osvětlení. Komunikace probíhá přes ODP/OPC server prostřednictvím mobilního rádiového spojení.

Jednotlivé řízení výkonových stykačů v rozvodu pouličního osvětlení umožňuje noční spínání, půlnoční spínání a zvláštní spínání přechodů pro chodce. Signální přístroj přenáší a protokoluje decentrální časy zapínání a vypínání. Při možném výpadku komunikace je zaručeno statické, časově kontrolované zapnutí pouličního osvětlení.

Topologie: řízení pouličního osvětlení  

Řízení pouličních světel v souladu s potřebami

PHOENIX CONTACT, s.r.o.

Dornych 47
CZ-617 00 Brno
+420 542 213 401

Tato webová stránka používá soubory cookies , pokračováním v prohlížení stránek souhlasíte s naší cookie politikou. Více informací naleznete v našich zásadách o ochraně osobních údajů.

zavřít